Нарада з питань зайнятості та підтримки підприємництва в Бородянській ТГ

by hostwx
97310e31 F259 4be5 B3d1 38eb2f0eb997

Сьогодні, 7 липня,  відбулася нарада з питань зайнятості та підтримки підприємництва в Бородянській територіальній громаді за участі в.о. голови Бородянської селищної ради Георгія Єрка, директора Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергія Колосовського, начальника Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлії Титенко, начальника Бородянського відділу обслуговування громадян Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Алли Ковальської, завідувача сектору місцевого розвитку Бородянської селищної ради Анни Шарикової та керівників промислових і сільськогосподарських підприємств. На нараді було обговорено ряд питань, а саме:

– Про стан ринку праці в Бородянській територіальній громаді з працевлаштуванням осіб з числа безробітних, подачі актуальних вакансій від роботодавців.

– Про зміни у законодавстві та подачу форми звітності 3-ПН «Про попит на робочу силу (вакансії)». Проведення громадських та суспільно-корисних робіт.

– Зміни в податковому законодавстві.

– Зміни в законодавстві щодо пенсійного забезпечення. Подання звітності підприємствами до Пенсійного фонду в електронному вигляді.

 

 

Читати також