МОЛОДЬ НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ

by hostwx
516c5d70 Fd7c 448a 9aff Cbd0aecc4c6f

Під цим гаслом у Бородянці відбувся ДоброДарFEST на підтримку ЗСУ до Міжнародного дня МОЛОДІ. І навіть негода, всупереч усім грозовим прогнозам, відступила перед шляхетною метою організаторів.

На місцевому стадіоні команді відділу культури, молоді та спорту Бородянської громади вдалося зібрати саме тих, хто своїми власними силами, талантом готовий дарувати людям добро, тепло й підтримку.

Це, насамперед, наші вірні друзі-волонтери з мистецької когорти БГФ “Печерськ”, БФ “Світлий”, гастро-волонтери Церкви Святого Мартіна, волонтери-тренери спортивної мережі JampingHall. Усі вони абсолютно за власний кошт забезпечили свої благодійні активності для всіх бажаючих,  зробили захід незабутнім – за що надсилаємо їм велику подяку від Бородянської громади!

Завзятий патріотичний настрій створила на ДоброДарFEST і мистецька програма, до якої залучилися талановиті і самобутні артисти нашого краю з українськими народними, сучасними і авторськими піснями. Бойового колориту додала демонстрація моделей Авіамодельного гуртка Центру дитячої та юнацької творчості.

А творча команда Палацу культури ім. Т.Шевченка для збору коштів на ЗСУ провела платні майстер-класи та продаж оберегів і магнітиків патріотичної тематики, виготовлених місцевими майстринями. І ця діяльність буде продовжена в інших форматах.

Під час ДоброДарFESTу також відбулися дві особливі події. Було підписано Меморандум про співпрацю Бородянської селищної ради та Благодійного фонду “Світлий” і презентовано програму промоції Бородянської громади “Культура Бородянщини – жива!”

Дякуємо всім, хто в непрості часи для України і Бородянки підставляє нам своє надійне плече. Разом ми працюємо для людей, для наших воїнів-героїв і на ПЕРЕМОГУ!!!

Відділ культури, молоді та спорту

Читати також