«Мобільний ЦНАП – це адмінпослуги біля місця проживання у зручний для жителів час», – Г.ЄРКО

by hostwx
9736dca9 09af 4fb4 8fe3 8d68be5d2c9e

Бородянська громада отримала цільове обладнання для майбутнього мобільного ЦНАПу. Про це розповів в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО.

«Модель надання адмінпослуг у форматі «мобільного офісу», яка вже успішно зарекомендувала себе на теренах українських ОТГ. Наразі, такий пересувний ЦНАП ми плануємо запустити на Бородянщині. Це означає, що жителі територіальної  громади матимуть можливість отримувати послуги безпосередньо біля місця проживання у зручний для них час», – проінформував очільник громади.

Також він нагадав, що нині команда юристів Центру  політико-правових реформ у співпраці з проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні», працює над оформленням пакету документів для передачі Бородянській громаді мобільного ЦНАПу від Славутської громади Хмельницької області.

«До речі, близько п’яти років тому саме Славутська громада першою в Україні запровадила інновації у вигляді «ЦНАПу на колесах». Такий спосіб надання адмінпослуг населенню має абсолютно позитивний досвід у наших друзів з Хмельниччини. Тепер вони діляться з нами своїми рекомендаціями, допомагають з обладнанням і оформленням необхідних документів. Сьогодні, ми маємо необхідність  в наданні послуг у населених пунктах і єдиний стаціонарний офіс ЦНАП у Бородянці не є достатнім рішенням. Адже, окрім набору послуг і комфорту, важливим є й питання територіальної доступності», – зауважив в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко.

Читати також