Мобільна психологічна служба продовжує активну роботу на виїздах

by hostwx
9c12dd0e Bc0a 4593 B1ed Cf33f7461db7

Мобільна психологічна служба Борояднського центру соціально-психологічної реабілітації продовжує активну роботу на виїзді по старостинських округах.

Сьогодні точка нашого спрямування – Дружнянський старостинський округ. 

Надаючи соціально-психологічні послуги в громаді, команда мобільної бригади забезпечує доступ до всіх послуг, які надає Бородянський ЦСПР громадянам, за їх місцем проживання. 

Також родини загиблих цивільних громадян та громадяни що були поранені внаслідок військових дій РФ пройшли реєстрацію у юрисконсульта Центру – Наталії Усенко, для отримання матеріальної Допомоги Міжнародного комітету Червоного Хреста (ICRC), що включає в себе покриття медичних витрат пораненим та підтримку родин загиблих впродовж декількох місяців.

Важлива і корисна зустріч. До команди долучився соціальний педагог – Олександр Старовойтенко, який провів для присутніх комплекс вправ для зняття стресу та поділився техніками самодопомоги.

Реєстрація на допомогу від Червоного хреста триває! 

Обов’язково необхідні такі документи:

▪️У випадку смерті:

· Паспорт члена родини загиблого

· Ідентифікаційний код

· Свідоцтво про смерть

· Довідка лікаря про смерть

▪️При пораненні:

· Паспорт пораненого

· Ідентифікаційний код

· Висновок лікаря, або виписка з медичної карти

Також надаємо первинну юридичну допомогу, проводимо консультування родин загиблих щодо отримання майнових документів, переоформлення транспортних засобів, та інших юридичних питань, що зараз на часі.

Чекаємо вас у будівлі Бородянського ліцею, вул. Паркова 5, кабінет №7

 Телефон: (096)27-56-354

Читати також