Мобільна психологічна бригада працювала в Пилиповицькому старостинському окрузі

by hostwx
C3514ec6 5972 42b6 82f1 A97c14ec4b03

Мобільна психологічна бригада Бородянського ЦСПР підсилена співпрацею з проектом «Реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей-переселенців та їх сімей, які постраждали внаслідок військових дій, шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу і просування прав дітей», що реалізуються БО «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ). Продовжує роботу на виїзді.

Цього разу адреса нашого прямування – Пилиповицький старостинський округ.

Практичні психологи та соціальний педагог Бородянського ЦСПР провели анкетування родин для ефективнішого вивчення їх потреб та подальшої співпраці.

У процесі зустрічі було проведено індивідуальне та сімейне консультування, презентація груп взаємодопомоги та саморозвитку, проведене перше засідання групи. 

Багатодітні родини отримали підтримку продуктовими наборами, які надала депутат обласної ради Галина Єрко. Дітки раділи подарованим іграшкам, що надав фонд Mountain Seed Foundation.

Зі старостою села було обговорено проблеми, вирішення яких є у компетенції можливостей мобільної бригади Центру СПР та намічені подальші шляхи співпраці. 

Бородянський ЦСПР

Читати також