Місячник професійної орієнтації для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти

by hostwx

Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості ініціює проведення  онлайн-заходів в рамках Місячника професійної орієнтації для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти з 19 квітня по 17 травня 2021 року.

Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання “Ким ти хочеш бути?” Тоді Вам до нас!
На Вас чекають цікаві та пізнавальні зустрічі з практикуючими тренерами і психологами. Спікери: науково-педагогічні працівники університету, сертифіковані тренери, представники бізнесу та державних установ допоможуть:
– відшукати свій внутрішній потенціал,
– навчать трансформувати мрії у цілі,
– подолають невпевненість та страхи, які заважають професійній
самоактуалізації;
– зорієнтують у різноманітті професій.

Зазначені теми (додаток 1) доступні для перегляду у записі у закритій Facebook-групі. Для того, щоб мати можливість переглядати відеозапис, потрібно заповнити реєстраційну анкету за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYiCp_m6DN_QE1gmu2F0hu51sFECdcFC_Nlzq-GNSAv9t6kw/viewform.

Також необхідно бути зареєстрованим користувачем соціальної мережі Facebook. Приєднання особи до вищезгаданої Facebook-групи відбувається виключно після її реєстрації, повідомлення про приєднання надсилається особі адміністратором групи в автоматичному режимі.

Чекаємо на Вас!

Читати також