Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та журналіст DW News Нік Спайсер відвідали Бородянський ЦСПР

by hostwx
2f04a24e C915 40f0 82b2 2c957956c4f1

У четвер, 14 липня, міністр у справах ветеранів України, член Ради національної безпеки і оборони України Юлія Лапутіна та журналіст DW News Нік Спайсер, відвідали Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації у смт Бородянка.

Юлія Лапутіна разом із директором Бородянського ЦСПР Людмилою Бойко, показали Ніку Спайсеру обпалене війною місто, відвідали Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення (ЦСПР) Міністерства у справах ветеранів України, який був знищений вщент внаслідок прямого влучання снаряду російського танку.

Гостям розповіли історію Центру, розказали про ту користь, яку його команда приносила громаді до війни та як трансформувалась та адаптувалась діяльність працівників Центру в умовах окупації та військового часу.

Також озвучили плани щодо побудови сучасного науково-практичного центру психічного здоров’я світового значення «Бородянка – Центр». Адже у пріоритеті держави –  відновлення психологічного стану усіх українців, які пережили окупацію.

Світова спільнота має знати про всі звірства що чинили та чинять російські загарбники на території України, аби усіма методами допомогти зупинити ворога!

Інформує Бородянський ЦСПР

Читати також