Литва підтримує Бородянку!

by hostwx
5c45bbb3 4670 4359 A9be 8ccff5485f66

Литовський бізнесмен Кароліс Санкаускас вже втретє відвідав нашу громаду. Він є директором та засновником UAB «Projektavimo sprendimai» – однієї  з провідних компаній-постачальників комплексних архітектурних проектних рішень у Литві. Кароліс спеціалізується на архітектурному проектуванні,  інженерії, планування території тощо.  Сьогодні він має змогу надати проектні  послуги щодо відбудови нашого селища, а це – розробка проектів  на індивідуальні та багатоквартирні будинки.

Також Кароліс Санкаускас

уже вдруге привіз до нас такі необхідні склопакети. Цього разу на трьох мікроавтобусах доставили шість тон склопакетів та склолистів. 

Разом з Каролісом Бородянку відвідали віце-мер Вільнюса Томас Гулбінас та керівник групи радників мера Єва Дірмайте.Представники влади столиці Литви також пообіцяли  продовжувати забезпечення склом/вікнами й інші населені пункти Бородянщини. В той же час пояснили, що нині доставка йде не так швидко, як на неї очікують жителі громади. Склопакети везуть малогабаритним транспортом, оскільки литовські вантажоперевізники поки вважають небезпечним відвідування нашого регіону.

Також за словами гостей, ініціативу Литви вже переймають й інші столиці балтійських і скандинавських країн. А Вільнюс своїм наступним кроком бачить більш масштабніший внесок  у відновлення українських міст.

Висловлюю вдячність за допомогу нашій громаді жителям Вільнюса, Литовській асоціації розвитку нерухомості, Литовській асоціації будівельників, громадській установі «Обновимо місто», підприємствам з Вільнюса, Паневежиса, Кайшядоріса: «Aliuminio fadasa»,«Alža», «Roda». –  в.о. голови БСР Георгій ЄРКО

 

Читати також