Лідери Міжнародної та Української торгово-промислових палат відвідали Бородянку

by hostwx
A5e31b90 Be65 45b7 B8c1 E8eae649e88d

Вивчити ситуацію, зібрати ідеї, провести консультації з урядом та бізнесом, щоб визначити план дій для підтримки України та нашого регіону – з такою метою Київщину, зокрема й Бородянку, відвідали Генеральний секретар Міжнародної торгової палати (#iccwbo) Джон Дентон та президент Торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI International Chamber of Commerce Геннадій  Чижиков.

Але передусім, Джон Дентон  прагне донести до іноземного бізнесу правду про російські злочини в Україні й консолідувати ділову спільноту для підтримки нашої держави. Лідер ICC Джон Дентон провів колосальну роботу, щоб глобально об‘єднати  палатівський  рух та світовий  бізнес навколо України та блокади торгівлі з росією.

Наслідки діянь армії рф в Бородянці він назвав геноцидом та був шокований небаченою жорстокістю російських окупантів. Джон Дентон висловив співчуття родинам загиблих дітей,цивільних жителів та українських захисників. В той же час не приховував свого захоплення стійкістю нашого народу, та тим, що попри все, Бородянка відновлює мирне життя.

Повідомляє в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО

Читати також