КУЛЬТУРА – ЦЕ ЗБРОЯ, ЯКА НАДИХАЄ

by hostwx
Edc41f28 Ef59 4ae6 Bada 9ed4d0132789

Відбулася нарада координаторів напрямків і керівників підрозділів відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради. Відпрацювання концепції діяльності галузі культури на період воєнного стану та відбудови понівеченої Бородянщини виявили ряд проблемних та актуальних питань, над вирішенням яких і працюватиме команда фахівців.

Йдеться про проєкти на увічнення «героїчного символу незламності Бородянки» та промоції Бородянської ТГ в Україні і світі для стрімкого розвитку громади (музеї, фото-галереї, пам’ятники, туристичні маршрути – пов’язано з місцевими артефактами війни). Сприяння подоланню наслідків стресу у жителів громади через залучення до культурно-мистецьких акцій (подій). Та прищеплення усвідомлення «української ідентичності»через збереження народної пісні і творчості (аматорські колективи, майстри).

Визначені необхідні кроки до 01 вересня 2022 р.:

▪️Корекція програми заходів-2022 до умов воєнного часу та проведення культурно-масових заходів на високому сучасному рівні.

▪️Створення належних умов для роботи фахівців та аматорів.

▪️Збереження постраждалих приміщеньзакладів культури, які знищені чи пошкоджені – наразі це 18 з 26 об’єктів культури зазнали руйнувань (70 відсотків закладів).

▪️Забезпечення матеріально-технічної бази закладів культури, яка на сьогодні  знищена практично вся (оргтехніка, музична апаратура, музичні інструменти тощо).

▪️Наповнення бібліотек україномовною художньою літературою.

Шукаємо однодумців і меценатів. Не зважаючи ні на що, культура Бородянщини – ЖИВА!

Телефони для налагодження співпраці: 

068 513 1141 Наталія, 050 7578377 Ельвіра

Відділ культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради

Читати також