КУЛЬТУРА: ПОТОЧНІ СПРАВИ

by hostwx
8a574f15 5742 494a A23f Dd924391b70e

Протягом тижня відновлено роботу бібліотечної галузі – в смт Бородянка  Центральної і дитячої бібліотек та в селах Дружня, Дмитрівка, Качали, Майданівка, Мирча, Нова буда, Нова гребля, Новий Корогод, Пилиповичі.

Проведена значна робота з книжковим фондом – для обслуговування користувачів на належному рівні (прибирання бруду і пилу з кожного примірника; вилучення пошкоджених видань, оновлення книжкових виставок, облаштування робочих місць, перевірка наявності документів та методичних матеріалів, інвентаризація вцілілих матеріально-тех. засобів, перевірка їх робочого стану, підготовка і пакування документів для їх подальшого зберігання в безпечному місці, перевірка наявності та облікування нових книжкових видань).

Здійснено інвентаризацію стану приміщень та матеріально-технічної бази будинків культури та клубів у селах громади, зокрема, фотофіксація руйнувань.

Також за поточний тиждень працівники Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка провели інвентаризація приміщень, здійснили благоустрій площі (квітники), підготували кабінети для роботи відділу культури ( бухгалтерія, відділ кадрів, апарат) та для роботи РАЦСу.

Відновила роботу Школа мистецтв. Заняття проводяться в двох кабінетах ліцею. Загалом, продовжують навчання 54 учні: 18 займаються очно, 36 –  дистанційно. Навчальний процес забезпечують 7 викладачів.

Колектив працює над поновленням нотної бази та наповненням матеріально-технічної бази. Також запрацювала Пісківська філія дитячої Школи мистецтв.

Відділ культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради

Читати також