КП КОР «Бородянкатепловодопогстачання» розпочинає проведення масштабної інвентаризації особових рахунків абонентів

by hostwx

water_225

КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» було проведено аналіз втрат води за червень 2016 року і як наслідок результати виявилися невтішними.

Підйом води за червень місяць 2016 року склав 73,3 тис.м3, в той час як реалізовано було лише 40,0 тис.м3, а це майже 43,6 % втрат.

За даними абонентської служби КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» споживання води у літній період значно збільшується, проте відповідного збільшення фінансових надходжень за реалізовану воду підприємство не отримує. Це пов’язано з тим, що частина власників приватного сектору, які не мають лічильників, збільшуючи споживання води, зокрема для поливу присадибних ділянок, сплачують не за фактичне її використання, а за середньою нормою. Недоотримання значних коштів лягає на плечі підприємства неприпустимими втратами, які погіршують і без того нелегкий фінансовий стан підприємства, завдають шкоду громаді села.

Починаючи з липня 2016 року, КП КОР «Бородянкатепловодопогстачання» розпочинає проведення масштабної інвентаризації особових рахунків абонентів, роботу з виявлення фактів самовільного безоблікового водокористування, а також перевірку наявності у споживачів необхідної документації (технічних умов на приєднання до централізованого водопостачання і водовідведення, проектної документації і т. ін.) Працівниками підприємства на даний час виявлено, що деякі мешканці (споживачі юридичні та фізичні особи) самовільно підключаються до мереж водопостачання та водовідведення, чим завдають істотної матеріальної шкоди підприємству.

У період з липня по жовтень 2016 року за результатами таких обстежень буде складено відповідні акти та притягнуто винних осіб до відповідальності.

КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» закликає мешканців селища, як приватних осіб так і підприємців, які свого часу самовільно підключилися до мереж водопостачання та не мають особового рахунку, з метою уникнення сплати значних штрафних санкцій, врегулювати свої відносини з підприємством належним чином, звернувшись у виробничо-технічний відділ до 20 липня 2016 року. Після зазначеної дати при виявленні самовільного підключення до таких споживачів будуть застосовуватися штрафні санкції, а документи передані в прокуратуру.

КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» звертається до Вас донести дану інформацію через представників місцевого самоврядування до всіх мешканців селища та застерегти споживачів від самовільного приєднання до водопровідних мереж, так як такими своїми діями вони завдають збитків підприємству, яке є комунальною власністю (тобто власністю громади ), і в такий спосіб створюють передумови для погіршення загального стану водопостачання, що становить загрозу для суспільних інтересів загалом.

Директор КП КОР «Бородянкатепловодопогстачання» А.В.Кійко

Читати також