КП Бородянкатеплопостачання повідомляє, що в звязку з плановими ремонтними роботами 08.05.24 р. буде відсутнє водопостачання в с-ще.Бородянка з 8.00 до 16.00

by Redaktor
увага важлива інформація

Щодо якості питної води с-ще.Бородянка, надаємо інформацію про те, що фахівці “Бородянкатеплопостачання “розробили та реалізовують заходи, спрямовані на покращення якості водопідготовки та водопостачання. Зокрема це реконструкція водопровідних станцій та окремих об’єктів централізованої системи водопостачання.
Саме це і є причиною тимчасових відключень води для проведення даних робіт.

Оскільки велика частина труб виготовлені з металу, через окислювальні процеси на поверхні утворюється іржа. Коли труба заповнена повністю водою, окислення відбувається набагато повільніше. Як тільки водопостачання відключають, процес різко прискорюється, і на протязі короткого проміжку часу на внутрішній поверхні труби утворюється наліт з іржі. Після включення напору наліт змивається, і тому після включення води, він забарвлює воду у темний колір.

Цей процес пов’язаний насамперед із станом водопровідних мереж, зокрема внутрішньобудинкових, зношеність яких становить близько 80 відсотків, а також з чисельними врізками у водопровідну мережу об’єктів нового будівництва.

Співробітники хіміко-бактеріологічної лабораторії підприємства щоденно проводять моніторингові дослідження якості питної води у місцях водозаборів, на водопровідних спорудах та мережах централізованого господарсько-питного водопостачання на території нашої громади . Постійно проводиться знезараження резервуару чистої води та мереж централізованого водопостачання.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду не через крани, а через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
Тому єдина порада – тримати мінімальний запас питної води на випадок відключення централізованого водопостачання, та коли з’являється вода, спочатку трохи почекати, а потім вже користуватися. Це дозволить трохи зекономити та отримувати більш якісну воду.

Читати також