Конкурс на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

by hostwx

оценка-стоимости-земли-ЛьвовКомісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки на території  Бородянської селищної ради з метою продажу земельної ділянки площею 0,2070 га по   провулку Банному,  2-а   в смт. Бородянка, проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності з проведення експертної  грошової оцінки земельної  ділянки.

Дата проведення конкурсу –   05 липня 2016 року  о 14.30  годині, у приміщенні селищної ради за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна , 230 (актовий зал)

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого  органу   Бородянської селищної ради за адресою: 07800, Київська область, смт. Бородянка,  вул.  Центральна, 230. Телефон для довідок: 5-29-31, телефон/факс 5-12-41.

         Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу – не пізніше ніж за три  робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

         Основні характеристики земельної ділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці:

  1. Назва об’єкта: забудована земельна ділянка, площею 0,2070 га., розташована за адресою:смт.  Бородянка,  провулок Банний, 2-а;

Категорія  земель – землі  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Цільове призначення земельної ділянки: для  ведення комерційної діяльності (обслуговування приміщення ритуального цеху)

Функціональне використання  –  для  ведення комерційної діяльності (обслуговування приміщення ритуального цеху)

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки:   1154376,90  грн.

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості

земельної ділянки з метою передачі у приватну власність шляхом продажу. 

 Термін виконання робіт – 15 робочих днів

         Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до селищної ради  на розгляд Комісії, на кожний об’єкт окремо, такі документи:

– заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;- копію установчого документа претендента (для юридичних осіб), завірена належним чином;

–  копію паспорта (для претендента – фізичної особи), завірена належним чином;

– копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера за Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів (для претендента – фізичної особи), завірена належним чином;

– нотаріально завірені копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок та підписання звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок;

– нотаріально завірену копію Кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, отриманого відповідно до Закону України “Про оцінку земель”;

– нотаріально завірену копію ліцензії на виконання землеоцінюючих робіт, отриманої відповідно до Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”;

– нотаріально завірену копію витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

– інформацію претендента (документ, який містить відомості про досвід роботи, кваліфікацію, особистий досвід роботи оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, які працюють у його штатному складі).

 Конкурсна пропозиція подається претендентом в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, що не перевищує строк, визначений в інформації про проведення конкурсу.

         Заяву з конкурсною документацією  слід подавати  до виконавчого органу Бородянської селищної ради за адресою: 07800, Київська область, смт. Бородянка, вул. Центральна, 230, Телефон для довідок: 5-29-31,     телефон/факс   5-12-41.

         Кінцевий термін подання заяв та документів учасників конкурсу – не пізніше ніж за три робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу.           

Читати також