Комендантська година на Київщині з 08 по 15 травня

by hostwx
E037dbda C2bd 4155 8bbe Af8e3986b91c

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 22:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження запроваджуються з 08 по 15 травня.

Відповідне Розпорядження оприлюднив голова КОВА Олександр Павлюк.

«Наголошуємо, найближчими днями українці вшановуватимуть пам’ять загиблих під час Другої світової війни. Цьогоріч ми змушені це робити в умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України. Наш ворог продовжує наносити ракетні удари по українських містах та селах. Звертаємося до всіх мешканців Київщини – будьте максимально пильними в ці дні. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, чітко дотримуйтеся розпоряджень щодо громадського порядку. Ми обов’язково переможемо, проте наразі важливо зберігти найцінніше – життя людей», – звернувся О.Павлюк до мешканців Київщини.

 

Нагадуємо, загальні правила комендантської години поширюються і на Бородянську громаду. Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Виключення – наявність у людини спеціальної перепустки встановленого зразка та посвідчення особи.

Читати також