Юні футболісти Бородянщини відновлюють спортивні навички

by hostwx
8bf0d10e B845 42f4 Ac4a F87581078817

Уже традиційно 1 червня ми відзначили День захисту дітей. Цьогоріч святкували  в незвичних умовах, але з не меншим завзяттям та вірою в краще майбутнє наших дітей. 

Приємно відзначити, що наші юні футболісти потроху відновлюють свої спортивні навички та беруть участь в таких довгоочікуваних турнірах. 

За запрошенням волонтерського центру гуманітарної допомоги «Печерськ» юнаки 2011-2012 року народження (тренер Олександр Саган) взяли участь в благодійному дитячому футбольний турнір «Діти Дітям», що відбувся в м Київ. 

Після захоплюючих поєдинків з командами ДЮСШ «Атлет», ФА «Бенфіка», МФК «Бровари» діти насолодилися грою збірної команди журналістів та зіркового футбольного клубу  «Маестро». 

Творчу атмосферу свята створювали вихованці будинку дитячої творчості Подільського району ансамбль «Зернятко» та Київського палацу дітей та юнацтва.

Посівши 3 місце, юні спортсмени з Бородянки отримали грамоти й кубок, а також цінні подарунки від Федерації футболу України, особисто від захисника київського «Динамо» Олександра Сироти, ресторану «Спайсі но Спайсі» та інших.

Не менш захопливим видався футбольний турнір в Бородянці на спорткомплексі «Борекс», організований Бородянською ДЮСШ та відділом культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради. Спортивний захід зібрав близько 40 вихованців тренерів ДЮСШ Максима Цапука та Олега Сокола, продемонструвавши атмосферу справжнього футбольного свята. На відкритті були присутнім заслужений тренер України Віталій Пилипенко, директор ДЮСШ Володимир Шома та головний спеціаліст відділу Тарас Домбровський. По завершенню свята усі діти отримали смаколики та подарунки на згадку.

Читати також