Інспектор праці інформує

by hostwx

До уваги громадян!

Бородянською селищною радою розпочато спільно з Бородянською районною філією Київського обласного центру зайнятості проведення семінарів з громадянами, що отримують послуги в центрі зайнятості.

Зазначені семінари будуть відбуватись в Бородянській районній філії КОЦЗ за участю головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого органу Бородянської селищної ради Руслана Карасьова (інспектора праці), на якого покладено повноваження щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю на території  Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади. Основною метою спільних семінарів є роз’яснювальна робота серед громадян щодо переваг офіційного працевлаштування та гарантій реалізації прав найманих працівників.

Додатково повідомляємо що в Бородянській ОТГ тривають заходи направлені на легалізацію зайнятості населення.

 З 2 по 20 березня 2020 року Бородянською селищною радою спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Бородянською районною філією Київського обласного центру зайнятості, Бородянською державною податковою інспекцією Ірпінського управління ГУ ДПС у Київській області, управлінням  соціального захисту населення Бородянської РДА  розпочато інформаційну та роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади. 

Шановні роботодавці !

Нагадуємо вам про необхідність оформлення трудових відносин із найманими працівниками згідно чинного законодавства для уникнення штрафних санкцій.

S4910001S4910006

Читати також