Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна

by hostwx

f2-2

ІНФОРМАЦІЯ Бородянської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення експертної вартості  майна ( частини підвального приміщення) площею 109,6 кв.м. (ІІ під’їзд )по вулиці  Семашка, 2 в смт. Бородянка

Інформація  Бородянської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна ( частини підвального приміщення) площею 109,6 кв.м. (ІІ під’їзд ) по вулиці  Семашка, 2 в смт. Бородянка,  з метою укладення договору оренди  комунального майна.

Назва об‘єкта оцінки:  частина ( підвального приміщення) площею 109,6 кв.м. (ІІ під’їзд)

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки:  Комунальне підприємство Бородянської селищної ради «Бородянське Управління житлово-комунального підприємства»

Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул.   Семашко,  буд. 2, смт. Бородянка,  Бородянського району Київської області, 07800

Мета проведення оцінки:  Передача в оренду комунального майна.

Телефон замовника конкурсу: (04577)51241.

Телефакс замовника конкурсу:(04477) 51241.

Електронна адреса замовника конкурсу: [email protected]

Наявність об’єктів, відомості про які містять  державну таємницю: «ні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Бородянська селищна рада (07800, смт. Бородянка, вул. Центральна, 230).

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямом  2  «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності» та спеціалізаціями в межах цього напряму: 2.1. «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім  прав на об’єкти  інтелектуальної власності)» та 2.2. «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні  свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 10 років (для оцінки цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності).

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання  містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках  2 – 4 до Положення формою.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті

Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення в газеті «Вперед» Бородянського району Київської області.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Телефон для довідок (04577) 51241.

Конкурс відбудеться у приміщенні Бородянської селищної ради  (смт. Бородянка вул. Центральна, 230  о  15.30 год.  01  серпня  2017  р.

Читати також