Інформація для ВПО!

by hostwx
впо

Шановні внутрішньо переміщені особи, Вас вітає Бородянська селищна територіальна громада!

У цьому інформаційному буклеті зібрана основна інформація, яка може бути Вам в нагоді під час проживання у нашій громаді!

 

БЛОК «Соціальний»

  1. 1. Бородянський відділ Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості: послуги з працевлаштування, проходження профнавчання та підвищення кваліфікації, отримання ваучера для навчання для здобуття нової професії, виплати допомоги по безробіттю та інші соціальні послуги (тел. 0992847410, адреса: смт. Бородянка, вул. Центральна 321).
  1. Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення: первинна юридична допомога (контактна особа Усенко Наталія Володимирівна тел. 0962756354, фактична адреса: смт. Бородянка, вул. Жиліна 1). 
  1. Відділ праці та соціального захисту населення Бородянської селищної ради: оформлення довідки ВПО, прийняття документів для отримання допомоги на проживання відповідно до Постанови КМУ № 332 від 20.03.2022 р. «Деякі питання виплати на проживання внутрішньо переміщеним особам», надання державних допомог та пільг (тел. 0962755620, фактична адреса: смт. Бородянка, вул. Центральна 230 а).
  1. Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Бородянської селищної ради:4.1 соціальний супровод сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих  обставинах; консультування; інформування; соціальної профілактики; соціальної інтеграції та реінтеграції;соціальної адаптації; соціальний супровід сімей, у яких виховуються; кризового та екстреного втручання; представництва інтересів; посередництва (медіації);інші соціальні послуги відповідно до визначених потреб (контактна особа Кріт Ірина Йосипівна тел. 093533977, фактична адреса: смт. Бородянка, вул. Центральна 327 )4.2 надання  соціальних послуг за місцем проживання/перебування одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком.(контактна особа Ревчук Світлана Степанівна тел:0685939133 фактична адреса: смт. Бородянка, вул. Центральна 327)4.3 послуги  у вигляді натуральної допомоги, а саме: перукарських та швацьких  послуг; послуги з прання білизни та одягу тощо (контактна особа Оникієнко Раїса Василівна тел:0683998069 фактична адреса: смт. Бородянка, вул. Центральна 327)

БЛОК «Пенсійне забезпечення» 

  1. Відділ обслуговування громадян № 12 (смт. Бородянка) Управління обслуговування Пенсійного Фонду України у Київській області: консультування громадян з питань пенсійного законодавства, надання інформації з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, призначення пенсій, перерахунок пенсій, призначення пільг та субсидій ( контакт-центр «гарячої лінії» 0800505780, адреса: смт. Бородянка, вул. Ветеранів 1)

 БЛОК «Медичний» 

6.Комунальне некомерційне підприємство Бородянської селищної ради «Бородянська центральна районна лікарня»:

6.1 Поліклініка: отримання консультацій терапевта; інфекціоніста; фтизіатра, кардіолога; проктолога; ендокринолога; акушер-гінеколога; отоларинголога; офтальмолога; невролога; травматолога; хірурга; онколога; психіатра; нарколога;  дерматовенеролога;  стоматолога. Також функціонує кабінет «Довіра». Проведення УЗД всіх органів, ЕКГ, ендоскопічні обстеження, рентгенографія та флюорографія, аналіз крові та інші обстеження за показаннями (для запису на прийом в поліклініку необхідно звернутись до реєстратури за номером телефону: 04577-511-62, або записатись за направленням від сімейного лікаря онлайн за посиланням: https://h24.ua/organizacia/8094-knp-bsr-borodyanska-crl/doctors. адреса: смт. Бородянка, вул. Семашка 3).

 6.2. Стаціонарна допомога терапевтичного, неврологічного та хірургічного (загальна хірургія, ортопедія і травматологія, урологія, ЛОР-патології, гінекологія) профілю, та функціонує пологове відділення. (тел. приймального відділення: 04577-535-07, адреса: смт. Бородянка вул. Семашка 3).

7.Комунальне некомерційне підприємство Бородянської селищної ради «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги» надання: безоплатної первинної медичної допомоги; долікарської медичної допомоги; проведення профілактичних медичних оглядів та щеплень; проведення санітарно-просвітницької роботи з питань профілактики та раннього виявлення інфекційних та неінфекційних захворювань;  надання паліативної допомоги пацієнтам на останніх стадіях перебігу невиліковних захворювань; невідкладної медичної допомоги; активний нагляд за здоровими вагітними, породіллями, дітьми раннього віку; направлення хворих для отримання медичної допомоги до закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, екстрену медичну допомогу та медичну реабілітацію; проведення експертизи тимчасової втрати працездатності; виписка рецептів для пільгового забезпечення лікарськими засобами окремих груп населення та за певними категоріями захворювань; констатування факту смерті та видачі лікарського свідоцтва про смерть; виписка рецептів на медичні препарати по Програмі «Доступні ліки». (тел. реєстратура 0962755414, невідкладна швидка 0684185834 адреса: смт. Бородянка, вул. Семашка 3)

БЛОК «ЖКП» 

8.Комунальне підприємство Бородянської селищної ради «Бородянкатеплопостачання» послуги з постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ( тел. 04577 56945, 0673284403 адреса: смт. Бородянка, вул. Вокзальна 1 а)

9.Комунальна організація Бородянської селищної ради «Благоустрій-Бородянка» питання нарахування і оплати за управління  з твердими побутовими відходами, надання роз’яснень щодо поселення в модульне містечко. (тел. 04577-57004, адреса: смт. Бородянка,  провул. Банний 1 а).

БЛОК «АРХІВНИЙ» 

10.КУ Бородянської селищної ради «Бородянський трудовий архів»: приймання документів з кадрових питань (особового складу), видача архівних довідок, копій, витягів з документів по заробітній платі, стажу юридичним та фізичним особам (тел. 04577-56374, акдреса: смт. Бородянка, вул. Центральна 311 а).

Читати також