Ілля Мишкін з Бородянки став абсолютним чемпіоном України з жиму лежачи серед юнаків 74 кг. та встановив рекорд України

by Redaktor
Img 4750

29 лютого Ілля здобув перше місце на чемпіонаті України з жиму лежачи та встановив рекорд України серед юнаків 74 кг., піднявши штангу вагою 180,5 кг.

Ілля Мишкін, випускник Бородянської школи №1, народився 5 квітня 2006 року, здобуває освіту в Національному університеті фізичного виховання та спорту України. На даний момент виступає у категорії 74 кг., раніше 83 кг.

Ілля вже встиг зарекомендувати себе як талановитий пауерліфтер. Його спортивна кар’єра вражає – 2022: срібло чемпіонату України серед юнаків, 2023 (березень): чемпіон України серед юнаків, 2023 (вересень): срібло кубку України серед чоловіків, 2024: чемпіон України серед юнаків, рекордсмен України серед юнаків з жиму лежачи, абсолютний чемпіон серед юнаків. У серпні 2024 року Ілля представлятиме Україну на чемпіонаті Європи серед юнаків, який відбудеться в Стамбулі, Туреччина.

«Я щиро вітаю Іллю з його вражаючими досягненнями. Це справжня гордість для нашої громади. Він чудовий приклад того, що можна досягти завдяки наполегливості, працьовитості та вірі в себе. Мені приємно відзначити, що в Бородянці багато талановитої молоді, віримо, що вони ще не раз здивують нас», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко

 

Читати також