Гуманітарна допомога від угорських друзів для дитячої бібліотеки та спортивних секцій Бородянщини

by hostwx
19 вересня за результатами активної співпраці відділу культури, молоді та спорту з волонтером Генадієм Фуртом до Бородянки завітали угорські друзі з вантажем гуманітарної допомоги для дитячої бібліотеки та спортивних секцій футболу, волейболу, баскетболу й боксу.
Фундаторами допомоги є пастор Євангелістської Церкви в Будапешті Міклош Івані у партнерстві з благодійною організацією «Дня честі» (Oltalom Karitativ Egyesulet), представники опозиційної партії «Собака з двома хвостами» Tекла Кочік та Томаш Граф і 19-й район Будапешту. Маючи на меті зібрати особисті враження про війну в Україні та жахливі події в Бородянці часів окупації аби донести об’єктивну картину до своїх співвітчизників-угорців, до команди благодійників приєднався журналіст опозиційної газети «168 годин» Іожеф Макаі.
Зустріч вдалася надзвичайно теплою і пролонгованою на перспективу. Зокрема, гостям припала до вподоби пропозиція заступника голови Бородянської селищної ради Костянтина Мороза щодо налагодження співпраці нашої громади з 19-м районом м. Будапешт. Можливо це буде партнерський Клуб друзів, що об’єднає українських і угорських інтелектуальних вільних виважених людей. І обов’язково дасть свої плоди в майбутньому культурний обмін, можливі грані якого окреслила начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Наталія Вишинська.
«З нами Правда і Бог – тож маємо попри все об’єднуватися у ділах на благо постраждалих і знедолених людей та взаєморозвитку, – зазначив пастор М. Івані. – Всупереч офіційній позиції уряду Угорщини більшість наших земляків однозначно підтримує Україну в боротьбі з російським агресором».
Щира вдячність бородянців разом із Подякою та значками-візитівками «Культура Бородянщини – жива!» – де знаменитий майоліковий півник символізує незламність духу Бородянки – відправилися в саме серце Угорщини. Відтепер і в Будапешті маємо людей, для яких не байдужа тема підтримки й післяокупаційного відродження нашої громади. За що хочеться ще раз подякувати волонтерові-земляку Генадію Фурту.

Читати також