Городенка-Бородянка разом до перемоги!

by hostwx
20c65899 048d 4b31 84a2 4766bcdba16b

В рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області, з  метою налагодження партнерської взаємодії між Бородянською та Городенківською громадами,  здійснив візит на Городенківщину.

Нагадаю, нещодавно наші громади підписали Угоду  про партнерство. Така тісна дружба розпочалася за сприяння волонтера  Василя Матійчика, який першим і неодноразово супроводжував гуманітарну допомогу від жителів Городенківської громади до нашого селища.

Отже, зустріч відбулася за участі голови громади Богдана Кобилянського та керівників старостинських округів. Я детально розповів присутнім про руйнування житлового фонду та об’єктів інфраструктури, яких наша громада зазнала внаслідок злочинних дій окупантів, а також, на підтвердження моїх слів було продемонстровано відеосюжет, як доказ російських злочинів в Бородянці. 

Розмовляли довго, ділилися пропозиціями, разом обдумувала шляхи подолання наслідків війни і найбільше – про забезпечення людей житлом, його реконструкцію і відбудову. 

За результатами зустрічі Городенківський міський голова 

Богдан Кобилянський та очільники старостатів висловили  готовність до подальшого надання всебічної допомоги Бородянській громаді для відбудови зруйнованих населених пунктів.

Сподіваюся, що в недалекому майбутньому нас чекають й інші спільні проекти, зокрема, в культурно-мистецькому напрямку.  Мав приємну нагоду відвідати ряд культурно-мистецьких об’єктів на території населених пунктів  Городенківської громади:  центральну площу міста Городенки та  водограй  «Перлина Покуття», Палац культури, дошкільний навчальний заклад «Журавлик» у селі Серафинці. Напередодні 161-ої річниці  перепоховання праху Тараса Шевченка поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзареві у с. Серафинці.

Дякую за гостинний прийом, хліб і сіль, українську пісню!

В Україні війна, але в цій війні продовжується життя, яке без сумніву переможе. Бо доки ми отак тримаємося один за одного  – ми нездоланні. Сьогодні Городенка не просто місто-партнер Бородянки. Городенка наш надійний побратим. Як сказав Богдан Кобилянський: «Городенка-Бородянка разом до перемоги!». Так, разом. Ми це бачимо і відчуваємо за що висловлюю вдячність від усієї громади! – в.о.голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО

Читати також