12
22 вересня в.о.селищного голови Георгій Єрко зустрівся зі John Gilroy, Віктором Данилюком та їхніми колегами з Організації Crutches4Ukraine(м. Корк, Ірландія). Це представники Ірландського народу, які перших днів війни забезпечують гуманітарною допомогою Україну, в тому числі, нашу Бородянку. Гуманітарна допомога від них – це продукти, засоби гігієни, медичні засоби та обладнання для реабілітації. Цього разу наші ірланські друзі приїхали в Україну, аби передати 3 джипи для військових (для Фонду Сергія Притули), а для бородянських закладів медицини – милиці, візки, засоби гігієни та інше.
Від імені Бородянської тергромади Георгій Єрко подякував гостям за дружню підтримку та допомогу, вручивши їм Подяку та цінний подарунок – вишиванку від колег-волонтерів із Бородянки.
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/img-0e142eb6da74cb748645c0ddbc3f3ca9-v-270x300.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/img-7fc2c2585adbad8a5933a07d69063a2f-v-300x231.jpg)
![](https://bsr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/img-b969d3c6a9d9af021f786d0c4adcf06e-v-226x300.jpg)