Георгій Єрко про візит до Коломийського району

by hostwx
Aa2bc748 C889 4717 A6c1 F91613065ed8

З початку повномасштабного вторгнення росіян Коломийський район прийняв понад тридцять тисяч шістсот українців, які були вимушені переїхати з інших областей.

Найбільше переселенців проживає в  Коломийській, Городенківській, Снятинській, Печеніжинській, Отинійській, Заболотівській та Нижньовербізькій територіальних  громадах. 

Серед  цих людей і наші земляки, яким надали тимчасове місце проживання в Коломийській громаді. 

Під час робочого візиту до Коломийського району мені довелося поспілкуватися із бородянцями, які нині там проживають. Кого не спитай – хочуть якнайшвидше повернутися додому і відбудовувати рідне селище чи село. Розуміючи запит громади, нині кожна моя робоча зустріч, кожен офіційний візит стосуються єдиного питання  – відбудова житла. 

Про це ми й спілкувалися в Коломийській військовій районній адміністрації з керівництвом Коломийського району. 

Ремонтні роботи із відновлення інфраструктури Бородянської громади, яка потребує капітального ремонту та будівництва – триває. Але наразі необхідна масштабна консолідація зусиль усіх, хто може нас підтримати в цьому напрямку. Адже на рідний дах  над головою чекають не лише тимчасово переміщені мешканці нашої громади, але ті люди, які  відмовляються покидати свої домівки і проживають,фактично, на руїнах.

Під час зустрічі голова військової адміністрації Любомир Глушков зауважив, що кожна територіальна громада району взяла активну участь в наданні гуманітарної допомоги та розміщенні внутрішньо переміщених осіб. Також Любомир Глушков запропонував співпрацю та готовність району підтримати громаду Бородянки у питаннях гуманітарної допомоги та у відновленні інфраструктури.

Дякуємо за підтримку! – в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО

Читати також