Георгій Єрко: «Якщо ми разом, то ми сила!»

by hostwx
0d38d36a E16c 4965 9dd9 6cbf6958c7be

Бородянська ТГ отримали чергову гуманітарну допомогу від Івано-Франківського цементного заводу. Вчора нам доставили вагон з цементом, який ми одразу після розвантаження розподілили між населеними пунктами, які постраждали від російської окупації. Сьогодні надійшов ще один вагон цементу, який також буде розподілено між населеними пунктами територіальної громади.

Минулого тижня ми отримали 700 листів шиферу, який нам люб’язно згодився перевезти наш земляк Валерій Михайлович Черненко. Шифер роздано через комунальне підприємство «Благоустрій – Бородянка».

А ще, литовський підприємець Кароліс Санкаускас знову привіз гумдопомогу у вигляді склопакетів, які ми розвантажили на складах КП «Благоустрій – Бородянка». Якщо когось цікавлять розміри склопакетів, можна звернутись до даного КП і отримати всю необхідну інформацію. Також Кароліс привіз близько 70-ти віконних блоків із склопакетами. Розміри теж можна уточнити у директора комунального підприємства Юрія Патоки. 

Нас чують, нам продовжують допомагати. Якщо ми разом, то ми сила! Далі буде…- повідомив в.о.голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО

Читати також