Г.Єрко: «Залучаємо всіх, хто зможе допомогти нам відбудувати громаду»

by hostwx
76868fa0 9782 42fd 9b55 6c2cb7fad5d3

Виконуючий обов’язки голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко, директор БО «МБФ Відбудуємо разом» Вадим Пасічнюк та координатор проекту HELPING UKRAINE – GRASSROOTS SUPPORT Пол Хьюз, з метою об‘єднання зусиль у благодійній діяльності, підписали тристоронній Меморандум про співпрацю і партнерство.

Як зазначає очільник громади Георгій Єрко, ця угода спрямована на всебічну підтримку відбудови і розвитку Бородянської громади, зокрема у наданні допомоги постраждалим від війни мешканцям нашої ТГ, вразливим та малозахищеним категоріям населення, багатодітним родинам та ін.

«Вдячний міжнародним організаціям, за увагу до Бородянської громади і допомогу, яку вони надають. Вкотре повторюся, що нині ми всі свої зусилля спрямовуємо на відновлення і відбудову житла. Намагаємося залучити всіх, хто зможе допомогти нам в цьому питанні. Так, HELPING UKRAINE – GRASSROOTS SUPPORT ( одна зі сторін з якою і підписали Меморандум) спеціалізується на будівництві мікрожитла. Координатор проекту в Україні Пол Хьюз відвідавши Бородянку та деякі населені пункти був вражений тим, що після себе залишили російські окупанти. Партнери-підписанти угоди запевнили нас у подальшій посильній підтримці», – сказав Георгій Єрко.

– сказав Георгій Єрко. 

– сказав Георгій Єрко. 

Читати також