Г.Єрко:«Шлях сталого інноваційного та інклюзивного розвитку – майбутнє нашої громади»

by hostwx
З метою формування сприятливого інвестиційного клімату та економічного розвитку Бородянської територіальної громади, в.о. голови селищної ради Георгій Єрко та голова Національної асоціаціації наукових, технологічних парків та інших інноваційних організацій України Віктор Івченко підписали Угоду про співробітництво.
«Сьогодні мав зустріч з представниками ННТАУ де було домовлено  про формування  Ради представників Сторін,  яка буде надавати рекомендації та здійснювати відбір спільних проєктів, в тому числі й інвестиційних, рекомендувати  пріоритетні напрямки співробітництва та працювати над залученням банків, фондів, венчурного капіталу, а також фінансових груп і компаній до впровадження  визначених програм на території Бородянської громади», – розповів Георгій Єрко.
Також він повідомив, що наступним етапом реалізації  Угоди стане створення Корпорації розвитку на засадах міжсекторального партнерства місцевої влади, бізнесу та громадськості.
«Всі напрацювання Корпорації розвитку у вигляді проєктів та програм в таких галузях, як охорона здоров’я, освіта, альтернативна енергетика, екологія, фермерське господарство та машинобудування отримають науково обгрунтовані висновки та в середній перспективі й за рекомендаціями Ради представників будуть включені до основних положень Стратегічного плану розвитку Бородянської ТГ», – роз’яснив очільник громади.
Також Георгій Єрко зазначив, що планується сформувати агломераційну модель розвитку Бородянської ТГ на інноваційно-технологічній основі БІОЕКОНОМІКИ ЗДОРОВ’Я; розробити і поетапно реалізувати інституційну архітектуру та інноваційну (цифрову) інфраструктуру сталого інклюзивного розвитку Бородянської ТГ на кластерній основі як інноваційно-інвестиційного ядра агломерації; розробити Концепцію та «дорожню карту» з реалізації проєкту Агроекобіотехнологічного індустріального парку на базі колишньої Філії заводу «Червоний екскаватор» та ДП ТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей»;
сформувати та провести навчання спільної команди стратегічного проєктування і управління сталим розвитком Бородянської територіальної громади.
«Наша громада має стати на шлях сталого інноваційного та інклюзивного розвитку.  Впевнений, що у співпраці з Національною науково-технологічною асоціацією нам це вдасться зробити», – висловив своє переконання Георгій Єрко.
 

Читати також