Г.Єрко: «Робота над залученням фінансування від донорів для відбудови локальних інфраструктурних об‘єктів Бородянської ТГ триває»

by hostwx
7519bb6c 4dac 41ad A31d F8ab73a1d2fc

Інформує в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко:

Робота над залученням  фінансування від донорів для відбудови  локальних інфраструктурних об‘єктів Бородянської ТГ триває. Маємо перші вагомі результати, якими хочу поділитися з мешканцями громади.

Минулого тижня взяв участь в офіційній зустрічі з делегацією Угорщини у складі  заступника Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяра, посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, президента-директора Угорської екуменічної служби допомоги Ласло Легела та генерального консула Угорщини у м. Ужгород Йожефа Бачкаі.

Партнерським майданчиком з обговорення допомоги від угорців було м.Буча.

В межах реалізації Меморандуму про співпрацю, підписаного Київською обласною військовою (державною) адміністрацією та Угорською екуменічною службою допомоги 18 червня 2022 року, в селі Загальці 

буде проведено роботи з відновлення закладів освіти, а саме: капітальний ремонт школи і дитячого садка та встановлення тимчасового модульного садочка. Угорщина вже підтвердила свою готовність до виконання зазначених робіт. 

За останньою інформацією є позитивні новини щодо фінансування – проект кошторису узгоджено парламентом.

Читати також