Г.Єрко: «Проживання у модульному містечку – безкоштовне»

by hostwx
D4d2a7b5 58d1 41e5 94d3 B2ce95bc6225

Про те, що проживання у модульному містечку для мешканців буде абсолютно безкоштовним, а оплату комунальних послуг і всі поточні витрати на його повноцінне функціонування  забезпечуватиме місцевий бюджет, повідомив в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО.

Очільник громади спростував активно тиражовану інформацію, щодо орендної плати за ліжко-місце та комуналку в тимчасовому житлі.

«Сьогодні хочу прояснити ситуацію щодо проживання людей у модульному містечку. Соцмережами, і не тільки, поширюється багато фейкової інформації, що буцімто ті, хто заселиться в тимчасове житло, повинні будуть сплачувати певні кошти чи то за оренду, чи за комунальні послуги. Одні малюють видумані  суми, інші активно поширюють неправдиву інформацію, а мешканці громади, які втратили житло й без того перебувають у стресі, починають бурхливо реагувати. Друзі, вкотре прошу всіх отримувати інформацію з офіційних джерел і не довіряти чуткам», – наголосив Георгій Єрко.

Також повідомив, що Бородянська селищна рада наразі вже завершила ряд робочих нарад щодо функціонування та утримання модульного містечка для тимчасового проживання в смт Бородянка для мешканців Бородянської селищної територіальної громади, які втратили житло внаслідок агресивних дій військ рф. 

«Нами розроблено проєкт Програми функціонування модульного містечка для тимчасового проживання в селищі Бородянка на 2022 рік, обраховано вартість утримання модульного містечка, що включає в себе: заробітну плату працівників модульного містечка; сплату за спожиті енергоносії (електроенергія, водопостачання та водвідведення); внші поточні витрати (господарчі товари та інвентар); благоустрій модульного містечка. Обрахована орієнтовна сума за Пограмою на утримання комплексу тимчасового житла становить 2,5 млн грн », – надав детальне роз’яснення в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО.

Проєкт Програми надіслано на розгляд постійної комісії з  питань соціально-економічного розвитку,  бюджету  та  фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків.

Рішення про зміни до бюджету Бородянської селищної територіальної громади на 2022 рік в частині забезпечення фінансової складової Програми за рахунок коштів місцевого бюджету та рішення про затвердження Програми функціонування модульного містечка для тимчасового проживання в селищі Бородянка на 2022 рік будуть прийняті на найближчому черговому (позачерговому) засіданні сесії Бородянської селищної ради.

«Тож, як ви вже зрозуміли – проживання у модульному містечку для мешканців буде абсолютно безкоштовним. Оплату комунальних послуг і всі поточні витрати на його повноцінне функціонування  забезпечуватиме місцевий бюджет», – підсумував Г.ЄРКО.

 

Читати також