Г.Єрко: «Працюємо над створенням Агенції регіонального розвитку Бородянської громади»

by hostwx
63d8bb5f E565 4b58 8a06 282c5fb7e954

Розвиток співпраці й співробітництва Бородянської ТГ з партнерськими організаціями, міжнародними організаціями, Урядами іноземних країн напряму залежить від грамотної презентації громади. Сьогодні ми повинні конкретизувати організацію роботи з потенційними  інвесторами та генерувати проекти розвитку громади. На наступному етапі кожна конкретна справа повинна з довірою передаватися  професіоналам, які доведуть її під своїм чітким керівництвом від старту до фінішу.

Тож сьогодні відбувся конструктивний діалог з

досвідченим  фахівцем Юрієм Миколайовичем Бережним щодо організації роботи Агенції регіонального розвитку Бородянської громади. Він має великий досвід зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності в Луганської області, а також в управлінні інвестиційними проектами й програмами розвитку.

Близько двох місяців тому Бородянська селищна рада прийняла рішення стосовно утворення АРР. Її мета – сприяти відновленню, відбудові та відродженню Бородянської громади.

Під час нашої зустрічі вже поставлено основні цілі та задачі щодо роботи в громаді. Першочергово – це відновлення житлового фонду шляхом поточних і капітальних ремонтів, а також повноцінна відбудова. В пріоритеті стоїть й організація роботи соціальної сфери, освіти, медицини, цивільного захисту. Крім того,чільне місце віддається бізнесу, оскільки маємо докласти максимум зусиль до відновлення його стабільної діяльності.

Тож, анонсуючи про початок такої позитивної роботи в плані співробітництва, залучення інвестицій і поповнення команди кваліфікованими фахівцями, запрошую до співпраці кожного. Сподіваюся на гарний спільний результат.

Бородянка стала одним із фор-постів Київщини в період окупації, але навіть у той найстрашніший час залишалася і далі залишається захисником європейських цінностей і свобод. Я постійно кажу всім численним іноземним делегаціям та державним урядовцям, які нас відвідують: Бородянка не «місто привид», Бородянка «місто-Герой».

В.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО

Читати також