Г.Єрко: «Підтримка міжнародних партнерів є для нашої громади надважливою»

by hostwx
C93d4e8e B6d4 486a Ad14 69582ec5b636

У Бородянці вперше проведено
координаційну нараду в якій взяли участь представники міжнародних організацій та партнерів, що допомагають у відбудові громади.

«Приємно, що зустріч з керівником інженерного департаменту Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Богданом Носяковим, заступником керівника проєкту ACTED Сергієм Білоуським, координатором People in Need Романом Земляком, Shelter Аssociate UNHCR Анастасією Стрижевською, координатором інженерів БФ «Рокада» Сергієм Кривим та юристом БФ «Рокада» Володимиром Ковтуном мала дуже змістовний характер. Під час наради опрацьовано реальні шляхи надання допомоги людям, які постраждали внаслідок воєнних дій, а саме – у відбудові житла», – розповів в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко.

Також він повідомив, що  Бородянська селищна рада сформувала відповідні списки громадян, житло яких зазнало руйнувань через ворожі обстріли.

«Наразі йде процес видачі Актів обстежень про пошкоджене майно. Відповідно до цього, ми направили міжнародним організаціям на розгляд пропозиції щодо можливості посприяти у відновленні житла наших мешканців. Деякі з організацій вже приступили до роботи та частково визначають кому будуть надавати будівельні матеріали, а кому допомагати в інший спосіб. На сьогоднішній день вирішено дану роботу чітко координувати у зв‘язку з тим, щоб кожен потребуючий зміг отримати очікувану допомогу. Звертаю увагу мешканців громади на те, що сьогодні ми виявли проблему, коли через реєстрацію про пошкоджене майно проходили люди, які були виключно прописані, але не являлися власниками житлової площі. А от власники пошкоджених будинків чи квартир, навпаки, не всі написали заяви про руйнацію житла. Чому я про це кажу? Тому, що першочергово в пріоритеті на допомогу є категорії людей, які мають соціальний статус. Це особи з інвалідністю, сім‘ї загиблих, родини захисників, багатодітні сім‘ї, одинокі люди похилого віку. Тому, саме власник житла повинен подавати відповідну заяву та вказувати інформацію щодо належності до пільгової категорії. Тож, прошу жителів громади зі всією відповідальністю віднестися до даного зауваження та не нехтувати можливістю зверненутися із заявою щодо пошкодженого майна. Ми працюємо над тим, щоб максимально прискорити всі процеси, аби кожному з вас повернути домівки», – наголосив очільник громади.

Також Георгій Єрко висловив вдячність  партнерам за підтримку і допомогу, яка на сьогоднішній день є для Бородянської громади  надважливою.

Читати також