Г.Єрко: «Франківщина – наш надійний помічник»

by hostwx
063d87dc 9e32 4b84 Bf27 3802a65e554c

Кілька останніх днів я провів поза межами інформаційного простору, оскільки перебував в робочій поїздці на Івано-Франківщину. 

Мета візиту – максимально акумулювати всі доступні можливості і ресурси для відбудови Бородянської громади.  Ми розуміємо, що після налагодження роботи критичної інфраструктури, на сьогодні першочерговою потребою є відновлення житла і це потрібно робити не лише швидко, а й дуже якісно. У цьому напрямку нам готові допомогти друзі прикарпатці.

Так, проведено перемовини з головою Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук. Під час зустрічі йшлося про допомогу, яку Франківщина пропонує надати Бородянській громаді у відбудові зруйнованого житла. Зокрема, йдеться і про постачання будматеріалів, і про забезпечення фаховими будівельними бригадами, і про  можливе будівництво приватних будинків «з нуля» – де житло було розбито вщент. 

Загалом, від початку війни Івано -Франківська область стала для нас надійним помічником і до сьогодні надає потужну підтримку.  

Вдячній голові Івано-Франківської ОВА Світлані Онищук за конструктивний діалог і тверде переконання, що у продуктивній співпраці ми подолаємо кризу в Бородянській громаді.

Аналогічні візити заплановані до Тернопільської та Волинської областей. За їх результатами також надам інформацію. – в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій ЄРКО

Читати також