Громадські обговорення

by hostwx

0907_sluhannya_16 липня 2018 року в Бородянці пройшли громадські обговорення питання підтримки, розробленого спільною робочою групою, проекту рішення про добровільне об’єднання Бородянської селищної територіальної громади смт Бородянка з вісьма сільськими радами Бородянського району в ОТГ з адміністративним центром в смт Бородянка.

Проголосували «за» дане питання 61 мешканець селища, «проти» – 8, не голосували – 2.

До складу Бородянської об’єднаної територіальної громади мають увійти сільські територіальні громади Мирчи, Шибеного, Нового Залісся, Нового Корогоду, Нової Греблі, Дружні, Пилиповичів та Дмитрівки.

На громадських слуханнях у презентації майбутньої Бородянської ОТГ були представлені межі об’єднаної територіальної громади та розрахунки спроможності потенційної громади за допомогою «бюджетного калькулятора». Програмний продукт, що був підготовлений фахівцями ЦОР при Мінрегіонбуді, дає змогу, вносячи у цю програму показники існуючого бюджету всіх громад, що входитимуть до ОТГ, на виході отримати розрахунок фінансової спроможності потенційної ОТГ.

0507_OTG_1

Новый рисунок

Новый рисунок (1)Новый рисунок (2)

Новый рисунок (3)

Наступний крок у напрямку створення ОТГ – дане рішення має затвердити Бородянська селищна рада, на позачерговій сесії яка відбудеться вже цього тижня, 11 липня. Після чого пакет документів можна буде подати до Київської ОДА на отримання висновку.

Читати також