ДСНС попереджає: Ситуація з пожежами в природних екосистемах набуває загрозливого характеру

by hostwx
6c58e1dd A706 4251 B842 08037ea4379b

Чи не кожного дня рятувальники змушені по декілька разів виїздити на ліквідацію лісових пожеж, загорань трав’яного настилу та ін. Так, впродовж доби рятувальники Київщини залучалися до ліквідації 19 пожеж, 12 з них це пожежі в природних екосистемах та сміття.

Шкода, що громадяни не розуміють яких матеріальних ресурсів державі обходиться один залишений у лісі недопалок або непогашене багаття. Це навіть не говорячи про те, що пожежі в лісових масивах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

ДСНС нагадує, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється, адже пожежонебезпечний період в Україні тільки набирає обертів і створює передумови для збільшення кількості загорянь в екосистемах.

Шановні громадяни!
Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Інформує ГУ ДСНС України в Київській області

 

Читати також