Друге пленарне засідання двадцятої сесії Бородянської селищної ради

by hostwx

29 грудня мало відбутися друге пленарне засідання двадцятої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання, проте воно не відбулось, оскільки не було кворуму. Селищний голова Олександр Сахарук подякував присутнім у залі депутатам та закликав усіх діяти виключно в рамках чинного законодавства згідно Регламенту ради та посадових обов’язків. Ним було зачитано ряд документів стосовно внесеного групою депутатів у порядок денний на першому пленарному засіданні двадцятої сесії питання про дострокове припинення повноважень селищного голови, зокрема, лист та протокол засідання комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції під головуванням Любові Свінтуховської. Також Олександр Сахарук у виступі підкреслив, що для громади наразі є більш важливі об’ємні питання, такі як неприйнятий бюджет на 2022 рік, харчування дітей у закладах освіти, оплата енергоносіїв у бюджетних і комунальних установах та інші.

Депутатами Олегом Бульбанюком, Іриною Захарченко та Валентиною Клевчук було порушено питання енергопостачання декількох багатоквартирних будинків у смт Бородянка. Секретар ради Георгій Єрко у зверненні зробив акцент на коригуванні Стратегії розвитку ОТГ у відповідності до обласних програм, реалізації земельних ділянок для відновлення інфраструктури, легалізації «тіньових» виробництв.

Підсумковий виступ селищного голови Олександра Сахарука містив ряд тез стосовно діяльності депутатської більшості протягом року, зокрема, мова йшла про активізацію співпраці з інвесторами, покрокового вирішення доручень виборців, які делегували депутатам повноваження, та спільної продуктивної роботи.

Читати також