Довідома депутатів! Запрошуємо на засідання чергової сесії Бородянської селищної ради 23 грудня 2016 р. о 12:00

by hostwx

f2-2

Порядок денний

вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради

VІІ скликання від 23 грудня 2016 року

 

смт Бородянка вул. Центральна, 230

 

 1. Про внесення змін до рішення третьої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2016 рік» від 24 грудня 2015 року.
 2. Про затвердження Порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств територіальної громади смт. Бородянка, що вилучаються до бюджету.
 3. Про затвердження плану культурно – мистецьких заходів по селищу міського типу Бородянка на 2017 рік.
 4. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №292-13-VІІ від 18.08.2016 року «Про прийняття з балансу КП БСР «Бородянське УЖКГ» на баланс Бородянської селищної ради та передачу з балансу Бородянської селищної ради на баланс КО БСР «Благоустрій-Бородянка» основних засобів Бородянської селищної ради».
 5. Про передачу з балансу КО БСР «Регіон-Бородянка» в господарське відання та на баланс КО БСР «Благоустрій-Бородянка» основних засобів Бородянської селищної ради (електричного лічильника ЖК 2301 АП2В №1104044 по вул. Шевченка, смт. Бородянка).
 6. Про передачу з балансу Бородянської селищної ради в господарське відання та на баланс КО БСР «Благоустрій-Бородянка» основних засобів Бородянської селищної ради: ноутбуку, спортмайданчика (футбольне поле, вул. Центральна, 224 смт. Бородянка), споруди та футбольні поля по провулку Жиліна В.С., 1-а в смт. Бородянка.
 7. Про бюджет селища Бородянка на 2017 рік.
 8. Про затвердження структури та впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату Бородянської селищної ради у 2017 році.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

 

 1. Про затвердження плану роботи Бородянської селищної ради на І півріччя 2017 року.
 2. Про внесення доповнень до Положення про постійні комісії Бородянської селищної ради сьомого скликання.
 3. Про затвердження строків проведення звітування депутатів Бородянської селищної ради перед виборцями.
 4. Про розгляд листа Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс» про призначення представника Бородянської селищної ради для участі в роботі постійно діючої комісії із обстеження санітарного стану лісів.
 5. Про розгляд листа Державного підприємства «Клавдієвське лісове господарство» про призначення  представника Бородянської селищної ради для участі в роботі постійно діючої комісії із обстеження санітарного стану лісів.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

 

 1. Про повторний розгляд листа Бучанської міської ради щодо підтримки територіальної громади міста Буча у її прагненні відстояти конституційні гарантії місцевого самоврядування та наголошення на неприпустимості тиску на місцеве самоврядування в Україні.
 2. Про розгляд колективного відкритого звернення мешканців смт. Бородянка з вимогою відмінити рішення Бородянської селищної ради з оподаткування нерухомого майна відмінного від земельної ділянки в смт. Бородянка.
 3. Про преміювання Бородянського селищного голови О.В.Сахарука за грудень 2016 року.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

 

 1. Про розгляд листа КП КОР «Бородянкатеплопостачання» про встановлення тарифів з водопостачання та водовідведення та на теплову енергію, централізоване опалення.
 2. Про затвердження штатного розпису Комунальної організації Бородянської селищної ради «Благоустрій – Бородянка» з 01 грудня 2016 року.
 3. Про погодження штатного розпису Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське УЖКГ» з 01 грудня 2016 року.
 4. Про внесення змін до п. 2 рішення дванадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №275-12-VІІ від 09.08.2016 року «Про результати роботи Спеціалізованої Комісії для управління Комунальними підприємствами, організаціями, установами виконавчого комітету Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області у липні 2016 року».
 5. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області «Бородянське управління житлово-комунального господарства» в новій редакції.

Доповідає: Науменко Д.М., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Бородянської селищної ради

 

 1. .Про подовження відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації терміну дії Договору №19 про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка від 05 березня 2015 року по вулиці Центральна (раніше вул. Леніна), 264-б в смт. Бородянка
 2. Про подовження відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації терміну дії Договору №20 про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка від 05 березня 2015 року по вулиці Центральна (раніше вул. Леніна), 427-б в смт. Бородянка
 3. .Про подовження відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації терміну дії Договору №21 про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка від 05 березня 2015 року по вулиці Миру, 3 в смт. Бородянка.
 4. .Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка, які підлягають приватизації,  шляхом продажу на аукціоні у 2017 році.
 5. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна територіальної громади смт Бородянка, що можуть бути передані в оренду у 2017 році.
 6. Про внесення змін до плану підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2017 рік.
 7. Про розгляд листа Малого приватного підприємства «РАДА» про подовження терміну дії договору оренди автомобіля №0709 від 07 вересня 2015 року.  
 8. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки площею 0,100 га, розташованої по вул. Київська, 9 в смт Бородянка Київської області («Будівництво авто газозаправного пункту (АГЗП) по вул. Київська, 9 в смт Бородянка Київської області»).
 9. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки площею 0,040 га, розташованої по вул. Будівельників, 89б, в смт Бородянка Київської області («Будівництво авто мийки по вул. Будівельників, 89б, в смт Бородянка Київської області»).
 10. Про затвердження Концепції розвитку рекреаційної зони в смт Бородянка Київської області (в межах вулиць Центральна, Паркова, Польова).
 11. Про затвердження тарифів по квартирній платі (платі за утримання житла) по багатоквартирних будинках смт. Бородянка.
 12. Про затвердження тарифів по утриманню нежитлових приміщень смт. Бородянка.
 13. Про припинення Договору №18 про передачу майна комунальної власності територіальної громади смт. Бородянка від 25 березня 2015 року, укладеного Бородянською селищною радою з Бородянською селищною первинною організацією ветеранів по вулиці Нова, 1А в смт. Бородянка.
 14. Про надання в оренду Бородянському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) кімнати в нежитловому приміщенні по вулиці Нова, 1А в смт. Бородянка.
 15. Про розгляд листа Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське Управління житлово-комунального господарства» про укладення додаткової угоди до Контракту з директором підприємства від 01.03.2012 року про перегляд посадового окладу.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

 

 1. Про заміну сторони в договорі оренди землі від 04.03.2008 року, укладеного Бородянською райдержадміністрацією з Товариством з обмеженою відповідальністю «Антор-Експо».
 2. Про розгляд заяви гр. Зарицької Вікторії Ігорівни про надання згоди на передачу земельної ділянки площею 0,8579 га по вулиці Привокзальна, 1-б в смт. Бородянка в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «БТВ».
 3. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Лисенка Юрія Борисовича про внесення змін до договору оренди землі №200/13 від 23 грудня 2013 року в зв’язку із зміною кадастрового номеру земельної ділянки.
 4. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Недашківського Федора Васильовича про внесення змін до договору оренди землі №114/08 від 25 грудня 2007 року в зв’язку із зміною площі земельної ділянки.
 5. Про припинення договору оренди землі № 44 від 26 травня 2004 року на земельну ділянку площею 0,0147 га по вулиці Центральна (Леніна), 248/1 в смт. Бородянка, в зв’язку зі смертю Орендаря Братушко Тетяни Валентинівни.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Славянский дом» по вулиці Центральна, 224-А, під незавершеним будівництвом об’єкта нерухомого майна виробничого будинку (тепличного комплексу).
 7. Про надання Публічному акціонерному товариству «КИЇВОБЛЕНЕРГО» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення трьох земельних ділянок загальною площею 0,0035 га (0,0022 га, 0,0009 га, 0,0004 га) в оренду на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, по вул. Приозерна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
 8. Про перегляд процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтехтранс – 2» на земельну ділянку площею 0,503 га по вулиці Польова, 10-А в смт. Бородянка.
 9. Про перегляд фізичній особі-підприємцю Старостенку Івану Івановичу процентного співвідношення орендної плати від нормативно-грошової оцінки земель на земельну ділянку площею 0,0475 га, для будівництва станції технічного обслуговування та мийки автомобілів по вулиці Польова в смт. Бородянка.
 10. Про надання згоди Товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізований футбольний комплекс «БОРЕКС» на поділ земельної ділянки площею 5,6527 га, для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по провулку Жиліна, 1 в смт. Бородянка.
 11. Про внесення змін в рішення п’ятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання № 125-05-VІІ  від 22.02.2016 року «Про затвердження звіту про експертно-грошову оцінку земельної ділянки загальною площею 0,0100 га, яка перебуває у постійному користуванні у Мушинського Едуарда Григоровича, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована на території смт. Бородянка, по вулиці Леніна, 425/1 та продаж вказаної земельної ділянки».
 12. Про внесення змін в рішення шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання від 27 жовтня 2016 року №340-16-VІІ «Про розгляд листа приватного підприємства «ІНДАСТРІАЛБУД» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, площею 1,8984 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Центральна, 224/16 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі.
 13. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРГОКАПІТАЛ» про заміну сторони в договорі оренди землі від 18.11.2009 року замість Бородянської РДА на сторону орендодавця Бородянську селищну раду, в зв’язку з укладенням договору купівлі-продажу комплексу виробничої бази по вул. Індустріальна, 3 та комплексу будівель і споруд по вул. Індустріальна, 3/5 в смт. Бородянка від 08.06.2012 року
 14. Про затвердження звіту №71-Б від 05.12.2016 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,0049 га, що перебуває у користуванні (на умовах оренди) у фізичної особи-підприємця Райлі Оксани Анатоліївни, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Велика (раніше Комсомольська), 4, торговельно-офісне приміщення № 3 в смт. Бородянка, Бородянського району Київської області та її продаж.
 15. Про затвердження звіту №72-Б від 05.12.2016 року про експертну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 0,0200 га, що перебуває у користуванні (на умовах оренди) у фізичної особи-підприємця Никифорова Олександра Валерійовича, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазину) по вулиці Набережна, 4-А в смт. Бородянка, Бородянського району Київської області та її продаж.
 16. Про затвердження звіту суб’єкта оціночної діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська експертна група» про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за адресою: смт. Бородянка, вул. Паркова, 2-б, Бородянського району, Київської області, що знаходиться у тимчасовому користуванні на умовах оренди у Вдовенка Григорія Васильовича та її продаж.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних

     ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.01.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боярській Наталії Іванівні загальною площею 0,12 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Джерельна, 14 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.02. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кононученко Вікторії Леонідівні загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Квіткова, 15 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.03. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чернишенко Тетяні Іванівні загальною площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.04. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хухру Сергію Миколайовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Набережна, 2 гараж №19 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.05.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тихому Володимиру Миколайовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Лугова, 2-а, гараж №17 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.06.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Буларзі Дмитру Миколайовичу загальною площею 0,15 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Джерельна, 21 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.07. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність гр. гр. Слухая Сергія Івановича, Слухай Катерини Сергіївни, Слухай Світлани Віталіївни загальною площею 0,0715 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Полупанова, 7/2 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.08. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Борисенку Ярославу Валерійовичу загальною площею 0,0026 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна, 327 гараж №13 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.09.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартинюку Михайлу Володимировичу загальною площею 0,12 га для індивідуального садівництва на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

53.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевердіній Ользі Іванівні загальною площею 0,1227 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Центральна в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.
  1. Про надання гр. Мішину Олексію Ельдаровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Михайлівська, 47 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  2. Про надання гр. гр. Микитенку Сергію Юрійовичу, Микитенку Руслану Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Поштова, 36 в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  3. Про надання гр. Лисенку Юрію Борисовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Гагаріна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  4. Про надання гр. Серединському Андрію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  5. Про надання гр. Трухан Ірині Ігорівні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,0211 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Велика, 5-а в смт. Бородянка.
  6. Про надання гр. Брежнєвій Катерині Андріївні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Велика, 69 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  7. Про надання гр. Дончаку Владиславу Сергійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Велика, 100 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.
  8. Про розгляд заяви гр. Мельниченко Володимира Миколайовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Розгляд заяв громадян.
  1. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання №257/15-11-VІІ від 30 червня 2016 року «Про надання гр.гр. Кулібабі Анні Олександрівні, Кулібабі Андрію Олександровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради».
  2. Про внесення змін в рішення двадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №473/14-20-VІ від 22 жовтня 2012 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна, 41 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі.
  3. Про внесення змін в рішення двадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №473/10-20-VІ від 22 жовтня 2012 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережна, 41 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради в частині уточнення площі.
  4. Про внесення змін в рішення шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №352/07-16-VІ від 27 жовтня 2016 року «Про надання гр. Саган Олександру Петровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Черкаська, 6 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради» в частині уточнення площі.
  5. Про внесення змін в рішення двадцять шостої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання №678/17-26-V від 23 грудня 2008 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту, що посвідчує право власності на земельну ділянку» в частині уточнення площі.
  6. Про скасування рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №426-18-VІ від 13 вересня 2012 року «Про надання дозволу ФОП Галас Ларисі Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0036 га в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. Леніна, 28-б в смт Бородянка».
  7. Про скасування рішення десятої сесії Бородянської селищної ради шостого скликання №270/04-10-VІ від 30 грудня 2011 року «Про надання дозволу гр. Івахненку Івану Павловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку».

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

 

 1. Різне.
 • Про розгляд колективного звернення трудового колективу КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» від 11.11.2016 року про зняття з посади виконуючого обов’язки генерального директора Юрченка Д.Ю у зв’язку із висловленням колективом недовіри.
 • Про розгляд колективного звернення мешканців смт. Бородянка від 09.11.2016 року щодо необхідності проведення публічного обговорення питань будівництва сміттєпереробного заводу та лако-фарбового заводу.
 • Доповідає: Селищний голова Сахарук О.В.

Селищний голова                                                                  О.В. Сахарук

Читати також