До відома депутатів! Запрошуємо на засідання чергової сесії Бородянської селищної ради 09 лютого 2017 р. о 14:30

by hostwx

86px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw).svg

БОРОДЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Порядок денний

дев’ятнадцятої сесії Бородянської селищної ради VІІ скликання

від 09 лютого 2017 року

смт Бородянка вул. Центральна, 230

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища за 12 місяців 2016 року.

2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» від 23 грудня 2016 року.

3. Про затвердження селищної Програми підтримки учасників антитерористичної операції на 2017 рік.

4. Про затвердження Програми благоустрою селища міського типу Бородянка на 2017 рік.

5. Про затвердження «Програми реалізації заходів щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» в смт Бородянка на 2017 рік».

6. Про затвердження Програми підтримки Бородянської селищної Організації ветеранів України на 2017 рік.

7. Про затвердження «Програми підтримки та розвитку учнівської молоді селища міського типу Бородянка на 2017 рік «Обдаровані діти»».

8. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік.

Доповідає: Хорощак Г.П., голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів

9. Про затвердження меморандуму про співпрацю між Бородянською селищною радою та ТОВ «ХОЛДИНГ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АТЛАНТ-ГШР».

10. Про затвердження програми «БЕЗПЕЧНЕ СЕЛИЩЕ» на 2016-2018 роки.

11. Про затвердження ТОВ «ХОЛДИНГ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АТЛАНТ-ГШР» маршрутів з охорони громадського порядку по смт. Бородянка.

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова. Співдоповідає: Разкевич С.Г., представник ТОВ «ХОЛДИНГ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АТЛАНТ-ГШР».

12. Про затвердження 3-х стороннього Меморандуму про співпрацю між Бородянською селищною радою, Бородянським центром соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків чорнобильської катастрофи та БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Надійні вітрила».

13. Про затвердження 3-х стороннього Меморандуму про співпрацю між Бородянською селищною радою, Бородянським центром соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків чорнобильської катастрофи та Конгресом національних громад України.

14. Про звільнення директора Комунальної організації Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області «Регіон -Бородянка».

15. Про оптимізацію та упорядкування діяльності комунальних підприємств, установ, організацій Бородянської селищної ради.

16. Про погодження штатного розпису Комунального підприємства Бородянської селищної ради «Бородянське УЖКГ» з 10 лютого 2017 року.

17. Про внесення змін до рішення десятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №211-10- VІІ від 26.05.2016 року «Про надання Комунальному закладу Бородянської районної ради «Бородянська центральна районна лікарня» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 5,0 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул. Семашко, 3 в смт. Бородянка» в частині уточнення площі земельної ділянки.

18. Про припинення дії договору оренди землі №220/16 від 25.08.2016 року, укладеного з Товариством з обмеженою відповідальністю «ВІТО ГРУП» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Індустріальна, 2-в в смт. Бородянка.

19. Про укладення з Товариством з обмеженою відповідальністю «КЛІМХАУС» договору оренди земельної ділянки площею 0,25 га по вул. Індустріальна, 2-в в смт. Бородянка в зв’язку із придбанням виробничого приміщення та встановлення процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель смт. Бородянка.

20. Про преміювання Бородянського селищного голови О.В.Сахарука за січень 2017 року.

21. Про затвердження розпорядження селищного голови №108-к від 01.12.2016 року «Про преміювання працівників виконавчого апарату Бородянської селищної ради з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування».

Доповідає: Сахарук О.В., селищний голова

22. Про виконання плану роботи Бородянської селищної ради за друге півріччя 2016 року.

Доповідає: Захарченко І.В., голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів

23. Про внесення змін до плану підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2017 рік.

24. Про надання в оренду Бородянській селищній первинній організації ветеранів України в оренду кімнати в нежитловому приміщенні по вулиці Нова, 1А в смт. Бородянка.

25. Про звільнення Бородянської селищної первинної організації ветеранів України від сплати орендної плати за комунальне майно на 2017 рік.

26. Про надання згоди КП БСР «Бородянське УЖКГ» на укладення договору оренди нежитлового приміщення (складське приміщення «И»), площею 110 кв. м. по вулиці Гагаріна, 1А в смт. Бородянка з громадською організацією «Обпалені війною».

27. Про звільнення ГО «Обпалені війною» від сплати орендної плати за комунальне майно на 2017 рік.

Доповідає: Марченко Н.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.

28. Про перегляд та затвердження процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Бородянка Бородянського району Київської області в зв’язку із затвердженням в 2015 році нової нормативної грошової оцінки юридичним особам.

29. Про перегляд та затвердження процентного співвідношення орендної плати від нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Бородянка Бородянського району Київської області в зв’язку із затвердженням в 2015 році нової нормативної грошової оцінки фізичним особам-підприємцям.

30. Про продовження терміну дії рішення шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №344-16-VІІ від 27.10.2016 року «Про надання публічному акціонерному товариству «БОРЕКС» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 17,3322 га для розміщення та експлуатації основних. підсобних і допоміжних будівель, споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт. Бородянка Бородянського району Київської області».

31. Про продовження терміну дії рішення шістнадцятої сесії Бородянської селищної ради сьомого скликання №371-17-VІІ від 29.11.2016 року «Про надання Публічному акціонерному товариству «БОРЕКС» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 2,1089 га для розміщення та експлуатації основних. підсобних і допоміжних будівель, споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт. Бородянка Бородянського району Київської області».

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення гр. Холоденку Костянтину Петровичу земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років площею 0,0537 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна, 369 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

33. Про припинення дії договору оренди землі №211/15 від 11 листопада 2015 року, укладеного з Цуруль Любов Миколаївною, для ведення особистого селянського господарства по вулиці Михайлівська (Петровського), 47 в смт. Бородянка.

34. Про розгляд листа Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРГОКАПІТАЛ» про заміну сторони в договорі оренди землі від 18.11.2009 року (далі – Договір) замість Бородянської РДА на сторону орендодавця Бородянську селищну раду в зв’язку з укладенням договору купівлі-продажу комплексу виробничої бази по вул. Індустріальна, 3 та комплексу будівель і споруд по вул. Індустріальна, 3/5 в смт. Бородянка від 08.06.2012 року; внесення змін до пункту 24 Договору щодо встановлення сервітуту.

Доповідає: Камінський О.М., голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин.

35. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.01.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білоус Ользі Степанівні загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка по вул. Сонячна, 6 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.02. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зарицькій Надії Федорівні загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка по вул. Сонячна, 22 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.03. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Синиці Анюті Олексіївні загальною площею 0,0517 га цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральна, 431-а в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.04. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стоцькому Михайлу Макаровичу загальною площею 0,0027 га для будівництва індивідуальних гаражів по провулок Банний,1 гараж №2 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.05.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семенюку Олександру Васильовичу загальною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Центральна, 365 б гараж №16 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

36.06.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ханенко Раїсі Григорівні загальною площею 0,1200 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Бородянка по вул. Чорновола, 28 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.07. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ревчук Світлані Степанівні загальною площею 0,1200 га для ведення індивідуального садівництва в смт Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.08. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мовчан Віктору Володимировичу загальною площею 0,1640 га, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Довженка, 61 в смт Бородянка, Бородянського району, Київської області.

35.09.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитрієву Олександру Сергійовичу загальною площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Довженка, 8 в смт Бородянка Бородянського району Київської області.

35.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) у приватну спільну сумісну власність гр. Захарченко Антоніні Іванівні, гр. Захарченко Ірині Валентинівні, Зюзько Данилу Євгеновичу, Зюзько Дар’ї Євгенівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Запорізька, 22 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

35.11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі( на місцевості) у приватну спільну часткову власність гр. Боярчук Валентини Петрівни, Зарицькому Сергію Миколайовичу, Духненку Віталію Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка, 20 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

35.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Власенко Вікторії Петрівні загальною площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Джерельна в смт Бородянка, Бородянського району, Київської області.

35.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойку Валерію Петровичу загальною площею 0,1000 га, цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Джерельна в смт Бородянка Бородянського району Київської області.

35.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулибі Ніні Андріївні загальною площею 0,5955 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Джерельна в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

35.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Федоренку Віктору Гнатовичу загальною площею 0,0766 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Бородянка по вул. Сумська, 16 на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

36. Розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України на території Бородянської селищної ради Бородянського району Київської області.

36.1 Про розгляд заяви гр. Довженка Романа Михайловича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій

36.2 Про розгляд заяви гр. Іваненка Миколи Миколайовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій.

36.3 Про розгляд заяви гр. Костишина Руслана Васильовича стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Бородянка як учаснику бойових дій

36.4 Про надання гр. Нікітюк Олександрі Іванівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Ветеранів, 3 гараж №4 в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради

36.5 Про надання гр. Данилевич Вірі Вікторівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по провулку Дружнянський, 5-г в смт. Бородянка на території Бородянської селищної ради.

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

37 Розгляд заяв громадян.

37.1 Про скасування рішення двадцятої сесії Бородянської селищної ради п’ятого скликання №562/62-20-V від 22 липня 2008 року «Про надання дозволу Заєць Марії Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в районі провулку Дружнянському, 5-г в смт. Бородянка».

Доповідає: Сичевська Т.Й., спеціаліст І категорії – землевпорядник селищної ради.

38 Різне.

Інформує: Селищний голова Сахарук О.В.

 

Селищний голова                                             О.В. Сахарук

Читати також