Додержання та виконання нормативно-правових актів у сферах техногенної та пожежної безпеки і цивільного захисту в КНП БСР “Бородянська ЦРЛ”

by hostwx

30 грудня інспекторським складом Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено позаплановий огляд із додержання та виконання нормативно-правових актів у сферах техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту КНП БСР “Бородянська ЦРЛ”. У ході обстеження перевірено шляхи евакуації та створення умов із першочергової безпечної евакуації лежачих пацієнтів, також перевірено технічний стан вогнегасників, інженерних мереж та комунікацій, укомплектованість знаками безпеки. Працівники ДСНС провели відповідні інструктажі з персоналом із запобігання надзвичайним ситуаціям та правильного  застосування вогнегасників, інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вимог пожежної і техногенної безпеки при експлуатації кисневих установок та обладнання.

По завершенню інспектування фахівцями Держслужби з надзвичайних ситуацій проведено нараду з адміністрацією лікувального закладу з питань додержання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки і цивільного захисту.

Читати також