До відома громадян!

by hostwx

До відома громадян!

Бородянська селищна рада повідомляє, що з 18 жовтня 2021 року оголошено конкурс на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України, тривалістю січень-липень 2022 року.

Участь у конкурсі можуть взяти громадяни України віком до 35 років, які мають освіту не нижче рівня «бакалавр». Відбір учасників Програми здійснюється на конкурсній основі Комісією з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, заповнюють електронну форму анкети за посиланням, яке розміщене на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та на сайті громадської організації «Ліга інтернів» З більш детальною інформацією щодо умов проведення конкурсу можна ознайомитись на вебпорталі парламенту України в розділі «Громадськості» або на сайті управління кадрів Апарату Верховної Ради України за посиланням http://vrkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73394.html.

Просимо осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, відповідають зазначеним у ньому вимогам та заповнили електронну анкету за посиланням, повідомити Бородянську селищну раду через відділ по роботі з персоналом на електронну адресу [email protected] або за телефоном (04577)5-22-33 для інформування Бучанської райдержадміністрації.

Читати також