До відома громадян

by hostwx

thumb2-prapor-ykrainu-truzyb-gerb-ykrainu-sumvolika-ykrainu-flag-ykraunyПостанова КМУ від 19.10.16 р. № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення»

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 жовтня 2016 р. N 744

Київ

Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. N 630 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 30, ст. 1811; 2007 р., N 83, ст. 3071; 2009 р., N 68, ст. 2349; 2010 р., N 12, ст. 574; 2011 р., N 85, ст. 3121; 2015 р., N 101, ст. 3474), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 жовтня 2016 р. N 744

 

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

  1. Пункт 2 після абзацу дев’ятого доповнити новим абзацом такого змісту:

“заява споживача про надання розстрочки на оплату послуги з нтралізованого опалення (далі – заява про надання розстрочки) – письмове звернення споживача послуги з централізованого опалення, який не має субсидії на її оплату, до виконавця такої послуги для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення.”.

У зв’язку з цим абзац десятий вважати абзацом одинадцятим.

  1. Пункт 10 доповнити абзацами такого змісту:

“У разі звернення споживача до виконавця послуги з централізованого опалення із заявою про надання розстрочки (додаток 4) такий виконавець починаючи з місяця подання зазначеної заяви щомісяця протягом опалювального періоду нараховує 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення.

Сума неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення нараховується споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами з травня по вересень включно.

Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення здійснюється виконавцем такої послуги.”.

  1. Пункт 20 доповнити абзацом такого змісту:

“У разі звернення споживача, який не має субсидії на оплату послуги з централізованого опалення, із заявою про надання розстрочки виконавець такої послуги у платіжному документі передбачає графи для зазначення 50 відсотків плати за послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду та графи для зазначення розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50 відсотків плати за таку послугу.”.

  1. Пункт 32 доповнити підпунктом 192 такого змісту:

“192) забезпечити своєчасне та безперешкодне прийняття заяв про надання розстрочки;”.

  1. Доповнити Правила додатком 4 такого змісту:
“Додаток 4
до Правил

 

_____________________________
(найменування виконавця послуги
з централізованого опалення)

 

 


ЗАЯВА

Я, __________________________,

(прізвище, ім’я та по батькові), що проживаю за адресою: ____________________________________________,
(адреса)
є власником (наймачем, орендарем) житлового приміщення (будинку садибного типу, квартири) і отримувачем послуги з централізованого опалення згідно з договором від ___ __________ _____ р. N ___________, прошу надати розстрочку на оплату послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/___ року починаючи з _________ 20___ року.

Гарантую у визначений строк здійснювати оплату 50 відсотків нарахованої плати за послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду та розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50 відсотків нарахованої плати за таку послугу.

Підтверджую відсутність субсидії на оплату послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/___ року.

___ __________ 20___ р. ____________
(підпис)”.

Читати також