До відома громадян та суб’єктів господарювання.

by hostwx

RobotaInspector01

     Бородянська селищна рада доводить до Вашого відома, що головному спеціалісту відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого органу Бородянської селищної ради Карасьову Руслану Михайловичу Державною службою України з питань праці  видано службове посвідчення інспектора праці за №2122 від 20.01.2020 року.

     Нагадаємо, що посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці. Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням. Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці можна перевірити на сайті Держпраці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування.

     Також додатково повідомляємо, що на даний час проводяться превентивні заходи направлені на легалізацію зайнятості населення та попередження порушень законодавства про працю та починаючи з 10 лютого цього року розпочато наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 №2313/0/1-20 – інспекційна кампанія, під час якої планується проведення інспекційних відвідувань роботодавців інспектором праці виконавчого органу Бородянської селищної ради.

     У зв’язку із зазначеним,  Бородянська селищна рада у черговий раз звертається до роботодавців із закликом щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками та неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення.

img001

Читати також