До уваги випускників!

by Editor

Цьогоріч випускники  загальноосвітніх навчальних закладів України замість зовнішнього незалежного оцінювання будуть проходити національний мультипредметний тест. На Київщині буде функціонувати 71 екзаменаційний пункт.

У 15 тергромадах Київщини попередньо визначили 71 тимчасовий екзаменаційний пункт, що відповідає вимогам проведення тестування.

Вже зареєструвалися 15 625 випускників, які планують брати участь  у тестуванні. 

Тестування відбуватиметься в три сесії. 

Основна – з 18 липня по 10 серпня

додаткова — з 16 по 20 серпня, 

спеціальна — з 12 по 16 вересня.

Першочергова задача територіальних громад, в яких діятимуть пункти національного мультипредметного тестування — створити всі необхідні умови, зокрема забезпечити безперебійну подачу електроенергії та швидкісного інтернету. Головне – подбати про безпеку учасників заходу.

Нагадуємо, випускники до 7 червня мають підтвердити свою присутність та вибрати населений пункт, де вони планують проходити тестування.

Читати також