До уваги громадян!

by hostwx

Шановні мешканці Бородянської громади!

КО БСР «Благоустрій-Бородянка» нагадує, що, на виконання чинного законодавства України та Правил благоустрою на території Бородянської селищної ради,

укладання договору на вивіз сміття є обов’язковим для усіх,

зокрема, мешканців приватного сектора і юридичних осіб, а також приватних підприємців.

Власники або наймачі, користувачі майном, у тому числі, орендарі земельних ділянок, укладають договори з виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. На території Бородянської тергромади виконавцем послуг по вивезення ТПВ являється КО БСР «Благоустрій-Бородянка».

Якщо вами не укладено такий договір, то зверніться за адресою: смт Бородянка, вул. Гагаріна, 1а, або за тел.: 098-7657545.

Відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» і тягне за собою адміністративну відповідальність. Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення це тягне за собою накладення штрафу:

на громадян – від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян;

на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Будьте свідомі, укладіть договори на вивезення сміття, не створюйте стихійних сміттєзвалищ!

Читати також