До Дня Збройних Сил України

by hostwx

6 грудня в Бородянській громаді відбулись урочистості до Дня Збройних Сил України за участі селищного голови Олександра Сахарука, обласної депутатки Галини Єрко, начальника другого відділення Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимира Кондратенка. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, що віддали своє життя за свободу та незалежність України. Квіти від імені Бородянської тергромади до Меморіалу слави покладено учасниками бойових дій – старшим солдатом запасу Романом Довженком та сержантом запасу Іриною Поліщук.

Почесні гості звернулись до учасників бойових дій та всіх воїнів українського війська зі щирими словами шани і подяки за гарну службу, відданість обов’язку та своїй країні. Селищним головою Олександром Сахаруком з нагоди Дня Збройних Сил України цього дня відзначено за патріотизм, зразкове виконання службових обов’язків, мужність, незламну громадську позицію, високий професіоналізм у своїй справі військовослужбовця 72 ОМБр Сергія Вознюка, капелана, військовослужбовця БШР НГУ Федора Мацура, військовослужбовця 95 ОДШБр Михайла Харченка та працівників  другого відділу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  – майора, старшого офіцера відділення мобілізаційної роботи Олександра Харченка, майора, офіцера відділення мобілізаційної роботи Андрія Цисаренка, старшого солдата, оператора відділення рекрутингу та комплектування Ларису Склярову, секретаря військово-лікарської комісії Альону Лісач.

Володимир Кондратенко нагородив грамотами за соціальне партнерство і співпрацю Бородянську селищну територіальну громаду, Центр соціально-психологічної реабілітації населення, Центр дитячої та юнацької творчості, ГО «Спілка ветеранів та учасників бойових дій «Арктур», головного лікаря Бородянської ЦРЛ Ігоря Чебишева, голову ГО «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» у Бородянському районі» Віктора Колесникова та вручив чисельні почесні відзнаки «Ветеран війни» солдатам та офіцерам.

Директор ЦСПРН Людмила Бойко та голова ГО «Спілка ветеранів та учасників бойових дій «Арктур» Олександр Петришин також звернулись до військовослужбовців зі словами вдячності за дієвий патріотизм, відзначили і волонтерів, серед яких – старосту Мирчанського старостинського округу Тетяну Машину.

Гарний настрій своїми талановитими концертними номерами з нагоди свята землякам подарували Луїза Уберія та Катерина Олексієнко, Артем Фесюк, Діана Ковтун, Валерія Стукало.

Читати також