До Дня захисників та захисниць України і Дня українського козацтва

by hostwx

9 жовтня до Дня захисників та захисниць України і Дня українського козацтва у Бородянській територіальній громаді вшанували покладанням квітів до Монументу Слави та хвилиною мовчання пам’ять героїв, воїнів, що відділи своє життя, захищаючи цілісність і незалежність України.

Цього дня на урочистостях у рамках щорічного фестивалю «На варті мирного життя» зі словами шани, подяки та вітання з прийдешнім святом до учасників бойових дій звернувся секретар ради Георгій Єрко. Ним було вручено грамоти учасникам АТО/ООС і волонтерам громади. Директор Бородянського ЦСПР Людмила Бойко вручила відзнаки «Ми сильні вашим партнерством» ветеранам-волонтерам Центру та його надійним партнерам – відділу освіти, відділу культури, молоді та спорту, Центру дитячої та юнацької творчості, громадським організаціям учасників бойових дій Бородянщини та Макарівщини.

Святковий настрій воїнам, волонтерам, їхнім  родинам та всім, хто долучився до цього креативного заходу, створили учасники військово-патріотичної гри «Патріот», концертні виступи від Бородянського палацу культури ім. Тараса Шевченка та частування справжнім козацьким кулішем.

Читати також