До Дня фізичної культури та спорту

by hostwx

11 вересня в Бородянській ОТГ відбувся календарний матч Об’єднаного чемпіонату Бородянської та Макарівської федерацій з футболу між командами ФК «Бородянка» та ФК «Урожай» (Майданівка).

В.о. селищного голови Георгій Єрко спільно з іншими почесними гостями заходу нагородив відзнаками кращих представників спортивної когорти громади з нагоди Дня фізичної культури та спорту в перерві матчу. На нагородженні були присутні обласна депутатка Галина Єрко, селищний депутат Дмитро Науменко, директор КЗ БСР «Бородянська ДЮСШ» Володимир Шома.

Від Київської обласної державної адміністрації Почесними Грамотами відзначено спортсменів та тренерів: Геннадія Фурта, Тараса Кота, Петра Сатановського, Віталія Мірошника. Від Бородянської селищної ради Подяками нагороджено громадян, які багато років поспіль з ентузіазмом та натхненням працюють на  розвиток спорту та фізичної культури громади: Віктора Юрченка, Олександра Шому, Павла Навального, Олега Сокола, Олександра Сагана, Олександра Кириленка, Михайла Юрченка, Діану Максюту, Євгена Максюту, Артура Валерка, Романа Єрка, Вікторію Поліщук.

 

Читати також