До Бородянки завітав освітній омбудсмен Сергій Горбачов

by hostwx
28 жовтня до Бородянки завітав освітній омбудсмен Сергій Горбачов на заплановану зустріч з педагогічним колективом Бородянського ліцею №1, яка була організована громадською організацією “Навчай для України” та UNICEF.
До зустрічі долучилися в.о. селищного голови Георгій Єрко, начальниця відділу освіти Тетяна Кравчук, директори закладів загальної середньої освіти Бородянської ТГ, колеги з академічного ліцею.
Головна тема зустрічі: “ПРАВА В ОСВІТІ. Захищаємо права. Відкриваємо можливості”. Учасники заходу поспілкувалися з освітнім омбудсменом, обговорили проблеми освіти під час воєнного стану та шляхи їх вирішення, отримали багато корисної інформації про виклики під час війни, безпеку та права. Відбулися тренінги за різними методиками з психології, самоподопомоги, де надано практичні поради по збереженню ментального здоров’я, які допоможуть підтримати емоційний та психологічний стан у воєнний час. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов також презентував “Абетку для директора”, розробником та співавтором якої він є, ознайомив учасників із головними розділами цієї книги. Практичною частиною заходу було обговорення питань як реагувати на виклики та діяти педагогам в умовах воєнного стану, всі разом практикували написання відповідних наказів. Учасники зустрічі активно працювали, презентували свої професійні компетентності та вміння, задавали запитання, обговорювали їх. Наприкінці зустрічі було підведено підсумки та надано корисні практичні поради на майбутнє з психологічної самопідтримки у цей нелегкий час.
Захист прав учасників освітнього процесу – важливий аспект діяльності освітнього омбудсмена.
Сподіваємося на співпрацю й надалі!
Бородянський ліцей № 1

Читати також