До Дня Конституції України та Дня молоді

by hostwx

26 червня в Бородянській громаді відзначення Дня Конституції України та Дня молоді розпочалось зранку спортивними змаганнями. На баскетбольному майданчику в популярний стрітбол грали чоловічі команди, в підсумку перемогла команда «Кволі», на 2 місці – «Bordo», 3 місце посіла команда «Bordo Стайл». Турнір зі пляжного волейболу був змішаного формату, тож тут перемогли «Пантери», срібло вибороли «Ромашки», тоді як команда «НуДа» була третьою. Шахісти зустрілись у фойє Палацу культури імені Тараса Шевченка, де переміг Юрій Боровик, на 2 місці – Марк Боровик, на 3-ому – Анатолій Дуборез. В.о. селищного голови Георгій Єрко спільно з в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради Тарасом Домбровським щиро привітав переможців та призерів і вручив їм заслужені нагороди.

Цього дня складні погодні умови внесли певні корективи у хід святкування, проте ввечері на площі імені Шевченка відбулись урочистості та велика концертна програма. Звертаючись до спільноти, Георгій Єрко привітав усіх з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України, святом Основного Закону, який гарантує кожному громадянину нашої держави  європейські права та свободи. Спільно з керуючою справами (секретарем)  виконкому Юлією Самсоновою ним вручено відзнаки найактивнішим представникам молоді, креативним та патріотичним.

У концертній програмі запальними та талановитими виступами земляків радували знані бородянські виконавці Діана Ковтун, Софія Жукова, народний аматорський хореографічний ансамбль «Криниченька» та гості – Віталій Кормільцев і майстри співу Академії мистецтв імені П.Чубинського.

Читати також