День вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

by hostwx

jpg_36-15 лютого 2017 року в смт Бородянка біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбулось вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та 28-річниці виведення військ із Республіки Афганістан.

Відкрив урочистий захід О. М. Герасименко – голова Спілки воїнів Афганістану у Бородянському районі. Настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей Отець Віктор провів панахиду за загиблими воїнами. Також, до поминального слова долучились керівники району, депутати Київської обласної ради, представники підприємств та організацій в тому числі і Бородянська селищна рада в особі голови селищної ради О. В. Сахарука. Бородянський районний воєнком Бугаєнко С. В. та керівник Бородянської селищної первинної організації ветеранів України Андрєєв Г. М. – вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів.

Бородянська селищна рада бажає міцного здоров’я і мирного неба тим учасникам бойових дій які сьогодні серед нас. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні Вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками, адже на Вашому гідному прикладі виросли сучасні військові, які сьогодні боронять мир і спокій нашої держави.

IMG_8541            IMG_8533IMG_8550

Читати також