День Новозаліського старостинського округу

by hostwx

25 вересня Бородянська громада привітала зі святом спільноту Новозаліського старостинського округу – сіл Нове Залісся, Небрат, Берестянка та Хутір Михайленків. Ініціатором нового формату свята став староста Ігор Приходько, метою якого було об’єднати заходом усіх, подарувавши на Дні старостату гарний настрій і малечі, і молоді, і дорослим, і людям поважного віку.

Селищний голова Олександр Сахарук та секретар ради Георгій Єрко привітали громаду зі святом, побажавши всім міцного здоров’я, оптимізму, віри в краще майбутнє, добробуту, злагоди та миру. За представленням старости цього дня почесними відзнаками нагороджено кращих представників та представниць округу, сумлінних, патріотичних, працьовитих – ліквідаторів, відмінниць навчання, громадських активістів.

Після офіційної частини у супроводі духового оркестру та оркестру барабанщиць Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою захід продовжився на іншій локації, де в затишній багатолюдній атмосфері на імпровізованій сцені розпочався концерт. Увазі чисельних глядачів були танцювальні та вокальні номери, сповнені запальних емоцій, надихаючого позитиву та самобутності талантів виконавців і виконавиць. Щирими оплесками всі зустріли чаруючі співи Валерії Стукало і Діани Ковтун. Студія бального танцю «Юність» Бородянського палацу культури імені Т.Шевченка під керівництвом Анастасії Балахонової порадувала глядачів пластикою і романтизмом, вихованці та учні Новозаліської школи та дитсадка – безпосередністю і щирістю. Припали всім до душі українські пісні у виконанні народного аматорського вокального колективу «Журавка» з Дружні під керівництвом Марії Гнилицької, народного аматорського колективу «Любисток» з Дружні під керівництвом Оксани Івахненко, аматорського вокального ансамблю «Журавка» з Шибеного під керівництвом Юлії Дік та гостей зі Здвижівки і Києва – аматорських вокальних ансамблів «Здвижаночка» та «Перлинка».

 

Читати також